اقامت در کشور اتریش

امتیاز 4.18/5
view مشاهده : 5078 مرتبه
ardate 18 اسفند، 1397
اقامت در کشور اتریش

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

یکی از روش های مرسوم اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی دریافت آن از طریق اثبات تمکن مالی است. مواردی همچون گواهی سپرده بانکی ، اجازه نامه رسمی، گواهی سود سهام بورس و حکم بازنشستگی و فیش حقوقی مدارک مورد نیاز سرپرست خانوار متقاضی جهت دریافت اقامت در اتریش است.

اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت

دریافت اقامت کشور اتریش بواسطه ثبت شرکت روش دیگری جهت اخذ اقامت در اتریش است. در این کشور محدودیت خاصی برای به ثبت رساندن انواع شرکت ها را نخواهید داشت. ضمن اینکه مالیات پرداختی با توجه به سطح مسئولیت متفاوت است. موارد مالی و فعالیت تجاری اشخاص در این کشور باید با موافقت دولت اتریش و تایید آن صورت گیرد.

اقامت اتریش از طریق تحصیل 

 دریافت ویزای تحصیل در اتریش روش ساده تری نسبت به سایر روش هاست.دانشگاه های این کشور جزو بهترین داشگاه های کشور به ویژه در حوزه موسیقی است. دانشجویان در این کشور اجازه 20 ساعت کار پاره وقت  در هفته دارند. بعد از فارغ التحصیلی دانشجویان مهلت یکساله برای یافتن شغل و یا راه اندازی کسب و کاری برای دریافت اقامت دائم اتریش دارند.

اقامت اتریش از طریق کار

اقامت در اتریش از طریق ویزای کار یکی از پرطرفدارترین روش ها بشمار می آید.افراد تحصیل کرده با داشتن تخصص و مهارت حتی بدون داشتن پیشنهاد شغلی از جانب کارفرما میتوانند به مدت شش ماه در این کشور اقامت داشت و به دنبال شغل باشند.
  • در صورتی که نظری دارید این بخش را تکمیل کنید. اگر سوالی دارید در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید در بخش نظرات پاسخی دریافت نخواهید کرد.

  • جهت ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید