اخذ اقامت کانادا
امتیاز 2.88/5
مشاهده : 84 مرتبه
18 اسفند، 1397
مریم فهیمی
برای مهاجرت به کانادا راههای مختلفی موجود است که به شرح زیر است 
  • اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری
  • کسب اقامت دائم از طریق (Skilled Worker (Express Entry
  • اخذ ویزای تحصیلی کانادا
  • پناهندگی در کشور کانادا
  • ازدواج در کانادا
  • مهاجرت به کانادا از طریق کار آفرینی استانی
  • اخذ اقامت کانادا از طریق تولد فرزند

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک ویژه مدیران، سرمایه گذاران و صاحبان مشاغلی است که سرعت و راحتی روش برایشان الویت دارد. در این روش در این روش متقاضی نیاز به دانستن و مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسه ندارد و قادر خواهد بود در هر نقطه کانادا زندگی نماید.
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.....

کسب اقامت دائم از طریق (Skilled Worker (Express Entry

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کاری منوط به کسب امتیازات کافی را از نظر سن, تحصیلات, سابقه کاری بخصوص نوع تجربه کاری و زبان اول و دوم (حداقل ایلس ۶ یا بالاتردر هر مقطع) و امتیازات همسر و غیره بخصوص راداشته باشید و مضاف بران هم اگر کاری را هم از طرف یک کارفرمای کانادائی معتبر که به تصویب اداره کار کانادا رسیده باشد به پرونده شما اضافه شود تا امتیازات شما را بیشتر کند می‌توان از طریق تخصص کاری کانادا برای شما اقدام کرد.
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید...

اخذ ویزای تحصیلی کانادا

همان طور که می دانید دانشگاه های کانادا جزو بهترین دانشگاه های دنیا هستند و در حوزه های تخصصی رتبه های بالایی را توانسته کسب کند. بنابراین اگر قصد مهاجرت به کانادا برای تحصیل دارید مطمئن باشید که تحصیل در دانشگاه های کانادا می تواند در آینده، بستر مناسبی برای یافتن شغل برای شما باشد.
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید...

پناهندگی در کشور کانادا  

پناهندگان افرادی هستند که از کشور خود به دلیل ترس موجّه از آذر و اذیت فرار کرده اند و قادر به بازگشت به کشور خود نمی‌باشند.بسیاری از پناهندگان از کشورهای جنگ زده می‌آیند، و شاهد صحنه‌های غیر قابل باوری بوده اند . قابل ذکر است که پناهنده با مهاجر تفاوت دارد ، مهاجر کسی‌ است که به دنبال اقامت دائم در کشوری دیگر است اما پناهنده مجبور به فرار شده است.
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید...

ازدواج در کانادا  

قانون مهاجرت و حمایت از پناهندگان « Immigration and Refugee protection act» قسمتی از متن خود را به در کنار هم نگه داشتن خانواده اختصاص داده است و اداره تابعیت و مهاجرت کانادا CIC یا Citizenship and Immigration Canada مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج را در الویت های خود قرار داده است. مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج به روش اسپانسر شدن همسری که در کانادا اقامت دائم یا شهروند کانادا محسوب میشود، صورت می گیرد.
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید...

مهاجرت به کانادا از طریق کار آفرینی استانی 

یکی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت کانادا مهاجرت از طریق کارآفرینی و سرما یه گذاری استانی برای تجار و مدیرانی که دارای سابقه مدیریت و سرمایه به میزان تعیین شده است . این برنامه ها به دلیل توسعه اقتصادی و اشتغال زایی که در کانادا به وجود آمده است .
برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید...

اخذ اقامت از طریق تولد 

ابتدا باید گفت که تمامی کشورهای جهان برای کودکانی که متولد می شوند از دو شیوه و یا سیستم تابعیت استفاده می کنند:
الف. سیستم خون: یعنی فرزند در لحظه ی تولد همام تابعیتی را خواهد داشت که والدینش دارند. البته در همین مورد هم باز قوانین فرق دارند مثلا در ایران تابعیت پدر مهم است نه مادر.
ب. سیستم خاک: که اساس اعطای آن محل تولد کودک و یا همان کشور محل تولد است.
برچسب ها