دعوت از کاندیداها با نمره CRS 300 برای قرعه کشی آلبرتا

امتیاز 4.05/5
ardate 25 تير، 1398
دعوت از کاندیداها با نمره CRS 300 برای قرعه کشی آلبرتا

آلبرتا جزئیات جدیدترین قرعه کشی از طریق برنامه استانی خود را اعلام کرده است. قرعه کشی 21 ژوئن، 262 اخطار به سود NOLS را برای کاندیداهای اکسپرس اینتری با نمرات دسته کم 300 امتیاز صادر کرد. جریان اکسپرس اینتری آلبرتا به دولت آلبرتا اجازه می دهد تا مدیریت کاندیداهای واجد شرایط، کاندیداهای برنامه مهاجرت عالی فدرال کانادا، طبقه کارگر فدرال، کلاس تجارت حرفه ای فدرال و کلاس تجربه کانادایی را برعهده بگیرد. کاندیداهای اکسپرس اینتری با نامزد انتخاباتی خود از آلبرتا، 600امتیاز دیگر را به عنوان نمره جامع رتبه بندی خود (CRS) دریافت می کنند و بدین ترتیب صدور دعوت نامه خود را برای دریافت اقامت دائم کانادا در مرحله بعدی قرعه کشی اکسپرس اینتری تضمین می کند. یکی از مزایای اصلی جریان اکسپرس اینتری آلبرتا این است که شرایط لازم را برای نامزدهای اکسپرس اینتری که نمره CRS پایین تری دارند، برای دریافت اقامت دائم کانادا فراهم می کند. در قرعه کشی 21 ژوئن در آلبرتا حداقل امتیاز 300 بود که نسبت به نمرات امسال در برنامه اکسپرس اینتری عددی بسیار پایین است.

حداقل امتیاز CRS در سال 2019

حداقل نمره در برنامه اکسپرس اینتری در سال 2019، 332 بود که در ماه فوریه اتفاق افتاد و بعد از آن کمترین امتیاز در میان تمامی برنامه ها 438 بود. از دیگر معیارهای واجد شرایط بودن در اکسپرس اینتری آلبرتا این است که نامزدها در مشاغلی مشغول به کار باشند که از موضوع توسعه اقتصادی و تنوع اقتصادی آلبرتا حمایت کند. دولت آلبرتا اشخاصی را که واجد شرایط هستند، فهرست نمی کند. در حالی که پیشنهاد شغلی یا سابقه کار قبلی در آلبرتا برای واجد شرایط بودن لازم نیست، AINP ممکن الویت را به نامزدهایی با شرایط زیر بدهد:

  • افرادی که پیشنهاد شغلی یا تجربه کاری در آلبرتا دارند
  • افرادی که دارای یک مدرک تحصیلات دانشگاهی در کانادا و یا پیشنهاد شغلی معتبر از آنجا هستند
  • افرادی که والدین، فرزند و یا خواهر و برادری دارند که در آلبرتا زندگی می کنند

در قرعه کشی 21 ژوئن تعداد کل نامزدهای اکسپرس اینتری دعوت شده برای درخواست نامزدی استان ها برای دریافت اقامت دائم کانادا از طریق اکسپرس اینتری آلبرتا به 3816 مورد رسید.

نظرات شما

در صورتی که نظری دارید این بخش را تکمیل کنید. اگر سوالی دارید در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.

ثبت دیدگاه