ارزان ترین کشورها برای مهاجرت

امتیاز 3.89/5
ardate 26 اسفند، 1397
ارزان ترین کشورها برای مهاجرت
امروزه زندگی راحت و ارزان جزء اولویت های مهاجران است. اگر شما از لحاظ اقتصادی در فشار باشید، به دنبال ارزان ترین کشورها برای مهاجرت هستید. در این مطلب قصد داریم تا ارزان ترین کشورها برای مهاجرت را توضیح دهیم.

اقامت ترکیه

ترکیه کشوری اوراسیایی است و یکی از ارزان ترین کشورها برای مهاجرت به شما می رود که بخش بزرگ این کشور در شمال غرب آسیا واقع شده است و بخش کوچک آن در جنوب شرق اروپا قرار دارد. ترکیه در شرق با کشورهای ایران، آذربایجان، ارمنستان و گرجستان، در جنوب شرقی با عراق و سوریه و در شمال غربی با بلغارستان و یونان همسایه است. مساحت کشور ترکیه 783.562 کیلومتر مربع است. جمعیت ترکیه حدود 77 میلیون نفر است و پایتخت این کشور شهر آنکارا می باشد. زبان رسمی کشور ترکیه، ترکی بوده و بزرگترین شهر ترکیه، استانبول است. شما می توانید با حداقل سرمایه گذاری 65000 € اقامت ترکیه را بدست آورید.

اقامت مجارستان

مجارستان کشوری در اروپای مرکزی است.  مجارستان از شمال با اسلواکی، از شمال شرقی با اوکراین، از شرق و جنوب شرق با رومانی، از جنوب با صربستان و کرواسی، از جنوب غرب با اسلوونی و در غرب با اتریش هم مرز است. مساحت مجارستان 93.030 کیلومتر مربع و جمعیت این کشور حدود 10 میلیون نفر است. پایتخت این کشور شهر بوداپست و زبان مردم مجارستان، مجاری می باشد. شما می توانید با سرمایه گذاری حداقل 75000 € اقامت مجارستان را دریافت کنید.

اقامت کاستاریکا

کساتاریکا کشوری واقع در آمریکای مرکزی است. مساحت این کشور 51.100 کیلومتر مربع و جمعیت آن حدود 4 میلیون نفر است. پایتخت کاستاریکا شهر سان خوزه و زبان رسمی مردم این کشور، اسپانیایی می باشد. شما می توانید با حداقل سرمایه گذاری 65000 $ اقامت این کشور را بدست آورید.

اقامت مکزیک

یکی از ارزان ترین کشورها برای مهاجرت ، کشور مکزیک است که واقع شده در آمریکای شمالی است. این کشور از شمال با ایالات متحده آمریکا و از جنوب شرقی با گواتمالا و بلیز هم مرز است. اقیانوس آرام در غرب، خلیج مکزیک در شرق مکزیک قرار گرفته اند. مساحت این کشور 2.000.000 کیلومتر مربع و جمعیت مکزیک حدود 121 میلیون نفر است. پایتخت مکزیک شهر مکزیکوسیتی و این کشور یک زبان رسمی ندارد. مردم مکزیک از زبان های اسپانیایی، انگلیسی و فرانسوی استفاده می کنند. شما می توانید با حداقل سرمایه گذاری 80000 $ اقامت این کشور را دریافت کنید.

اقامت دومینیکا

دومینیکا کشوری در جزیره کارائیب است. دومینیکا بخشی از منطقه آنتیل کوچک است و به خاطر طبیعت دست نخورده ای که دارد، جزیره طبیعت کارائیب نامیده شده است. پایتخت دومینیکا شهر روسو می باشد. مساحت کشور دومینیکا 750 کیلومتر مربع و جمعیت این کشور 71 هزار نفر است. زبان رسمی مردم دومینیکا، انگلیسی است و زبان های دومینیکایی و فرانسوی نیز به عنوان زبان های گفتاری استفاده می شوند. شما می توانید با حداقل سرمایه گذاری 90000 $ اقامت دومینیکا را بدست آورید.

اقامت یونان

یونان کشوری در جنوب شرقی اروپا است. این کشور از شمال با آلبانی، مقدونیه و بلغارستان، از شرق با ترکیه همسایه است. جنوب یونان توسط دریای مدیترانه و غرب توسط دریای یونان احاطه شده است. یونان در محل پیوند سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا واقع شده است. مساحت این کشور 131.990 کیلومتر مربع و جمعیت این کشور حدود 10 میلیون نفر می باشد. پایتخت یونان شهر آتن و زبان رسمی مردم یونان، یونانی است. شما می توانید با حداقل سرمایه گذاری 95000 € اقامت یونان را دریافت کنید.

اقامت نیکاراگوئه

نیکاراگوئه کشوری در آمریکای مرکزی است. نیکاراگوئه از شمال با هندوراس، از جنوب با کاستاریکا همسایه است. در ساحل شرقی این کشور دریای کارائیب و در ساحل غربی اقیانوس آرام قرار دارد. مساحت این کشور 130.000 کیلومتر مربع و جمعیت نیکاراگوئه حدود 6 میلیون نفر می باشد. پایتخت این کشور شهر ماناگوا و زبان رسمی مردم نیکاراگوئه، اسپانیایی است. نیکاراگوئه کشوری چند نژاده است. شما می توانید با حداقل سرمایه گذاری 100000 $ اقامت این کشور را بدست آورید.

اقامت روسیه

کشور روسیه بزرگ ترین کشور در جهان است که در شمال اوراسیا قرار دارد. این کشور در آسیای شمالی و اروپای خاوری واقع شده است و با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی و همچنین با دریای خزر، دریای سیاه و دریای بالتیک مرز آبی دارد. کشور روسیه با مساحت 17.075.400 کیلومتر مربع بزرگ ترین کشور در جهان است. جمعیت این کشور حدود 144 میلیون نفر است. پایتخت روسیه شهر مسکو و زبان رسمی مردم روسیه، روسی می باشد. شما می توانید با حداقل سرمایه گذاری 100000 $ اقامت روسیه را دریافت کنید.

اقامت لهستان

لهستان کشوری در مرکز اروپا است. این کشور از غرب با آلمان، از جنوب غربی با جمهوری چک، از جنوب با اسلوواکی، از شمال شرقی با لیتوانی و روسیه، از شرق با بلاروس، از جنوب شرقی با اوکراین و شمال با دریای بالتیک همسایه است. مساحت لهستان 312.6 کیلومتر مربع و جمعیت این کشور حدود 38 میلیون نفر می باشد. پایتخت کشور لهستان شهر ورشو و زبان رسمی مردم لهستان، لهستانی است. شما می توانید با حداقل سرمایه گذاری 100000 € اقامت لهستان را بدست آورید.

اقامت ایسلند

ایسلند شمالی ترین کشور اروپا است. این کشور واقع شده در جزیره ای در شمال اقیانوس اطلس می باشد. مساحت این کشور 103.000 و جمعیت ایسلند حدود 300 هزار نفر می باشد. پایتخت این کشور شهر ریکیاویک و زبان رسمی مردم ایسلند، ایسلندی می باشد. شما می توانید با حداقل سرمایه گذاری 100000 € اقامت ایسلند را دریافت کنید.

اقامت جمهوری گواتمالا

جمهوری گواتمالا کشوری در آمریکای مرکزی است که از شمال و غرب با مکزیک، از جنوب غرب با اقیانوس آرام، از شمال شرق با بلیز، از شرق با دریای کارائیب و هندوراس و از جنوب شرق با ال سالوادور احاطه شده است. جمعیت این کشور حدود 16 میلیون نفر است و پایتخت این کشور گواتمالاسیتی می باشد. مساحت این کشور 108.889 کیلومتر مربع و زبان رسمی گواتمالا اسپانیایی است. شما با سرمایه گذاری حداقل 60000 $ می توانید اقامت این کشور را بدست آورید.
 
 

نظرات شما

در صورتی که نظری دارید این بخش را تکمیل کنید. اگر سوالی دارید در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.

 1. شهزاد مولایی
  ۱۱ آبان، ۱۳۹۸
  سلام.من لیسانس گرافیک دارم. سابقه کار ی مدیریت وموسس آموزشگاه مکانیک برای بانوان رو دارم ولی سالهاست که فعالیت ندارم. متاهلم و یک دختر دوازده ساله دارم.همسرم مهندس اتومکانیک ومربی رسمی فنی و حرفه ای هستش باسابقه بیست سال کاررسمی.مدارکی مثل گواینامه مکانیک.عکاسی.کامپیوترو...داریم ..حدودپانصدمیلیون تومن سرمایه...برای اقامت دائم خانوادگی در مناسبترین و بافرهنگترین کشور چه راهی را پیشنهادمیدیدبهمون و چگونه؟متشکرم
 2. حامی مهاجر در پاسخ شهزاد مولایی گفته است :
  با سلام؛ می توانید جهت دریافت اقامت ترکیه اقدام کنید. می توانید برای انجام این کار با موسسه تماس بگیرید
 1. hoseinali
  ۵ آذر، ۱۳۹۸
  سلام
  کارمندم با 20 سال سابقه 48 ساله حدود پانصد میلیون سرمایه دارم مهندس کشاورزی هستم کارشناس ازمایشگاه در زمینه بیولوژی و محیط زیست فعالیت دارم سابقه حضور در بازارهای مالی داخلی و خارجی دارم جایی شرایطی برای کار و مهاجرت هست آیا؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ hoseinali گفته است :
  با سلام؛ در حال حاضر موسسه هیچ خدماتی در زمینه ویزای کار انجام نمی دهد. در صورت شروع فعالیت حتما در کانال تلگرام اطلاع رسانی خواهد شد.
 1. hoseinali
  ۱۰ آذر، ۱۳۹۸
  سلام
  کارمندم با 20 سال سابقه 48 ساله حدود پانصد میلیون سرمایه دارم مهندس کشاورزی هستم کارشناس ازمایشگاه در زمینه بیولوژی و محیط زیست فعالیت دارم سابقه حضور در بازارهای مالی داخلی و خارجی دارم جایی شرایطی برای کار و مهاجرت هست آیا؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ hoseinali گفته است :
  با سلام؛ لطفا با موسسه تماس بگیرید. همکاران بنده شما را راهنمایی خواهند کرد.
ثبت دیدگاه