ویزای شینگن آلمان تضمینی 2019

امتیاز 4.03/5
ardate 3 شهريور، 1398
ویزای شینگن آلمان تضمینی 2019

تمام کشورهای عضو منطقه شینگن نیاز به ویزای شینگن برای ورود به منطقه دارند. با توجه به قرارگیری کشور آلمان در منطقه شینگن شما برای ورود به کشور آلمان نیاز به ویزای شینگن آلمان دارید. ویزای شینگن آلمان به دو صورت کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم میشود که در ادامه هر کدام از آنها را توضیح خواهیم داد.

ویزای اقامت کوتاه مدت آلمان

این نوع ویزای شینگن آلمان فقط برای تردد در فرودگاه و مناطق مشخصی در محدوده فرودگاه می باشد، که به آن ویزای کوتاه مدت و یا ویزای ترانزیت می گویند. معمولا دریافت این نوع ویزا نسبت به سایر ویزاها آسانتر است. این نوع ویزا معمولا برای افرادی مناسب است که برای سفر به کشوری دیگر مجبور به توقف در فرودگاه های آلمان میشو د.

ویزای شینگن آلمان تضمینی 2019 ، سه ماهه

ویزای شینگن آلمان سه ماهه ممکن است به دلایل مختلفی همچون گردشگری ، بازدید از نمایشگاه ها ، سفر علمی و پژوهشی و یا سفر به عنوان ورزشکار صادر شود. برای اقامت در آلمان حتی برای بیشتر از یک ساعت به این ویزا نیاز می باشد.

ویزای شینگن آلمان تضمینی 2019 ، بیشتر از سه ماهه

ویزای شینگن آلمان برای مدت بیشتر از سه ماه، در صورتی صادر می شود که به مدت اقامت بیشتری نیاز داشته باشید. برای اخذ ویزای شینگن آلمان بیش از سه ماه عوامل مختلفی تاثیر گذارند از جمله گذراندن دوره آموزشی و پژوهشی که بیش از سه ماه زمان بخواهد و یا این که اعضای خانواده یا اقوامی در کشور آلمان داشته باشید که بخواهید نزد آنها بروید و مدت زمانی را در کنار آنها سپری کنید.

برای دریافت ویزای شینگن آلمان تضمینی 2019 با موسسه حامی مهاجر ارتباط برقرار کنید.

مدت زمان اعتبار ویزای شینگن آلمان تضمینی 2019

طولانی ترین مدتی که می توانید با یک ویزای توریستی شینگن در آلمان بمانید 3 ماه می باشد. هر چند سفارت آلمان در کشور شما درباره مدت زمان اقامت شما در آلمان تصمیم میگیرد. باید این نکته را در نظر داشته باشید که مدت اقامت در آلمان با مدت اعتبار ویزا تفاوت دارد.

اعتبار ویزا تاریخی است که میتوانید وارد منطقه شینگن شوید در حالی که مدت اقامت شما تعداد روزهایی است که میتوانید در منطقه شینگن بمانید. بنابراین اعتبار ویزا اکثرا طولانی تر از مدت اقامت است.

رفع ریجکتی ویزای شینگن آلمان تضمینی 2019

برخلاف اکثر سفارتخانه ها، تصمیم نهایی برای صدور یا انکار ویزا صرفا به افسر ویزا بستگی ندارد. تمام کار مسئول ویزا این است که بر اساس عملکرد شما در مصاحبه، یک توصیه مثبت یا منفی ارائه دهد. بنابراین، ممکن است شما در مصاحبه ویزا بسیار عالی عمل کنید و هنوز ویزای خود را دریافت نکرده باشید یا شما همچنین ممکن است در مصاحبه ضعیف عمل کنید و از اینکه متوجه شوید ویزا برای شما صادر شده است تعجب کنید.

موسسه حامی مهاجر شما را در امر رفع ریجکتی ویزا اعم از ریجکتی ویزای آمریکا و یا ریجکتی ویزای کانادا و یا ریجکتی ویزای شینگن مثل ریجکتی ویزای آلمان یاری میکند.

نظرات شما

در صورتی که نظری دارید این بخش را تکمیل کنید. اگر سوالی دارید در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.

 1. مهدی ناطقی
  ۵ آبان، ۱۳۹۸
  باسلام
  من تبعه کشور افغانستان ساکن ایران هستم ویزای شینکن برای من امکان داره
  وپاس هم دارم
 2. حامی مهاجر در پاسخ مهدی ناطقی گفته است :
  با سلام؛ باید وضعیت شما بررسی شود. می توانید با موسسه تماس بگیرید یا در سایت فرم ارزیابی تکمیل کنید تا کارشناسان ما وضعیت شما را بررسی کنند
 1. Mohammad
  ۱۱ آبان، ۱۳۹۸
  با عرض سلام
  لطفا هرینه اخذ ویزای شینگن را بفرمائید.
  سپاسگزارم
 2. حامی مهاجر در پاسخ Mohammad گفته است :
  با سلام؛ هزینه درخواست ویزای شینگن آلمان برای افراد بزرگسال 60 یورو می باشد. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید لطفا با موسسه تماس بگیرید
 1. Ali
  ۱۱ آبان، ۱۳۹۸
  سلام.هزینه ویزا تضمینی المان ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ Ali گفته است :
  با سلام؛ قیمت ها نسبت به شرایط می تواند متفاوت باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات با موسسه تماس بگیرید
ثبت دیدگاه