ویزای توریستی امارات متحده

امتیاز 4.12/5
view مشاهده : 5149 مرتبه
ardate 20 اسفند، 1397
ویزای توریستی امارات متحده
بر خلاف کشور های دنیا، ویزای توریستی امارات متحده توسط اداره مهاجرت و وزارت کار صادر می شود و سفارت امارات متحده ویزای توریستی صادر نمی کند. درخواست ویزای توریستی امارات متحده تقریبا آسان است و توسط کارگزاران زیادی انجام می گیرد و به دلیل دخالت نداشتن سفارت، احتیاج به مصاحبه نیست، فقط باید بر اساس نوع ویزایی که می خواهید مدارک و پول کافی را به کارگذار مورد نظرتان برسانید. زمان لازم برای صدور ویزای توریستی امارات متحده بین 3 تا 7 روز کاری و برای ویزای فوری بین 1 تا 3 روز کاری می باشد.

انواع ویزاهای توریستی امارات متحده

 

برای ورود به هر کدام از شهر های امارات متحده، باید ویزای امارات متحده را داشته باشید. ویزای توریستی امارات متحده به سه شکل صادر می شود:
 1. ویزای توریستی عادی که 14 روزه است و هر ویزا به مدت یک ماه اعتبار دارد. یعنی با ویزای توریستی امارات متحده شما حق 14 روز اقامت در شهر مورد نظرتان را دارید. هزینه ویزای توریستی امارات متحده (ویزای دبی) 290 درهم می باشد.
 2. دومین نوع ویزای توریستی امارات متحده، ویزای یک ماهه است که به صورت یک بار ورود با هزینه 360 درهم، و چند بار ورود با هزینه 820 درهم، صادر می گردد.
 3. نوع سوم ویزای توریستی امارات متحده، به صورت یک بار ورود و چند بار ورود می باشد و هزینه ویزای 3 ماهه یکبار ورود 960 درهم، و سه ماهه چند بار ورود 1960 درهم می باشد.

مدارک لازم برای صدور ویزای توریستی امارات متحده

 • اسکن رنگی دو صفحه اول پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار.
 • عکس رنگی متقاضی (3*4).
 • فرم درخواست اصلی.
 • کپی از بلیط شرکت هواپیمایی امارات متحده.
 • گواهی تمکن مالی

قوانین و شرایط ویزای توریستی امارات متحده

 • هزینه ویزا به همراه درخواست باید پرداخت شود.
 • متقاضی فقط باید از طریق شرکت هواپیمایی امارات متحده به داخل دبی و خارج از دبی مسافرت کند.
 • زمان و بررسی و رسیدگی به درخواست ویزا حدود سه تا چهار روز کاری است.
 • ورود به امارات متحده بستگی به تائید اداره مهاجرت است.
 • تمام انواع ویزا به مدت 60 روز از تاریخ صدور برای ورود به امارات متحده اعتبار دارند، به جز ویزای 96 ساعته که به مدت 30 روز از تاریخ صدور برای ورود به امارات متحده معتبر است.
در صورتی که قصد دارید ویزای توریستی امارات متحده را تمدید کنید، پاسپورت شما باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. ویزای توریستی می تواند به مدت 30 روز تمدید شود و این کار توسط اداره مهاجرت امارات متحده انجام می پذیرد. ویزای شهری نیز می تواند تمدید شود، لازم به ذکر است اگر از شهر ابوظبی وارد امارات متحده شده اید، امکان تمدید ویزا در دبی وجود ندارد.

ویزای توریستی آنلاین امارات متحده

در راستای پیشگیری از اتلاف وقت و هزینه و راحت تر شدن صدور ویزا برای متقاضیان در اقصی نقاط جهان، دولت امارات متحده اقدام به انجام این پروسه به صورت آنلاین انجام داده است. این ویزا پس از ثبت نام در مدت 3 تا 6 روز کاری صادر و به آدرس ایمیل متقاضی ارسال می گردد، فقط کافی است تا مسافر پرینت ویزا را تهیه کرده و همراه با گذرنامه به افسر کنترل تحویل دهد. نحوه درخواست این ویزا به این صورت است که ابتدا وارد پورتال ویزای آنلاین دبی شده و فرم مربوطه را پر کنید. بعد از پر کردن فرم هزینه صدور ویزا به آدرس ایمیلی که در فرم ذکر کرده اید ارسال می شود. پس از واریز هزینه، ویزای توریستی امارات متحده بین 3 تا 6 روز کاری صادر و به ایمیل متقاضی ارسال می شود.
 • در صورتی که نظری دارید این بخش را تکمیل کنید. اگر سوالی دارید در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید در بخش نظرات پاسخی دریافت نخواهید کرد.

 • جهت ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید