ثبت نام لاتاری 2021 آمریکا

امتیاز 4.84/5
ardate 19 اسفند، 1397
ثبت نام لاتاری 2021 آمریکا
زمان باقی مانده تا آغاز

ثبت نام لاتاری 2021

ثانیه
دقیقه
ساعت
روز

لاتاری چیست؟

ثبت نام لاتاری 2021 گرین کارت ساده ترین و ارزان ترین روش اقامت قانونی و دائم آمریکا و دریافت اجازه زندگی و کار در آمریکا است که هر ساله در اکتبر شروع و در نوامبر به پایان میرسد.  در این روش مهاجرت، هزینه بسیار پایین ( کمتر از 30 میلیون تومان هزینه ) است. تنها محدودیت این روش مهاجرت، شانسی بودن آن است، شما بدون پرداخت هزینه ثبت نام میکنید، اگر انتخاب شدید با 330 دلار به آمریکا خواهید رفت. البته این انتخاب از بین متقاضیان کاملا شانسی توسط کامپیوتر انجام میشود.

ثبت نام لاتاری 2019 در تاریخ 22 نوامبر 2017 به پایان رسید

اتفاق غیر منتظره ای در این رویداد افتاد. این رویداد در تاریخ سوم اکتبر 2017 آغاز شد و در تاریخ 15 اکتبر به طور ناگهانی بسته شد. پس از چند روز به علت مشکلات تکنیکی در سایت رسمی تمامی ثبت نام های سوم تا پانزدهم اکتبر ملغی شناخته شد و طی دستورالعملی اعلام شد که ثبت نام رسمی از تاریخ 18 اکتبر 2017 مجدد آغاز و سپس در تاریخ 22 نوامبر 2017 به پایان رسید. ضمنا تمامی ثبت نام های بین سوم تا پانزدهم اکتبر بی ارزش تلقی شده و دستورالعمل جدید، نسبت به تجدید ثبت نام های قبلی مطرح شد. این اولین بار در تاریخ امریکا بود که چنین اتفاقی افتاد. نتایج لاتاری 2019 در تاریخ 15 ماه می 2018 اعلام شد و 4501 برنده لاتاری از ایران انتخاب شدند. پرونده برنده های لاتاری 2019 در پایان سال مالی 2019 یعنی آخر سپتامبر 2019 بسته شد. کسانی که ویزا دریافت کردند وارد خاک آمریکا شدند.

ثبت نام لاتاری 2020 در تاریخ 6 نوامبر 2018 به پایان رسید

ثبت نام لاتاری 2020 مطابق روال معمول سوم اکتبر 2018 آغاز شد و در تاریخ ششم نوامبر 2018 به پایان رسید. نتایج آن نیز در تاریخ هفتم ماه می 2019 اعلام شد و باز هم 4501 برنده خوش شانس ایرانی داشتیم. رئیس جمهور ترامپ سعی بر لغو لاتاری برای سال 2020 داشت که خوشبختانه این موضوع در سنا و کنگره رای نیاورد و همچنان این رویداد مهم مهاجرتی ادامه دارد. لازم به ذکر است که ویزای تنوع نژادی که به لاتاری شناخته میشود، جزئی از قوانین ملیت و مهاجرت آمریکا است و لغو یا تغییر هر قانونی منوط به تصمیم هم زمان کنگره و سنا است و در نهایت اگر کمتر از 60 درصد رای داشته باشد در صورت عدم وتو توسط رئیس جمهور آمریکا، تغییرات اعمال خواهد شد که این امر تقریبا محال است.

ثبت نام لاتاری 2021 در 2 اکتبر شروع میشود

انتظار میرود مطابق هرساله، ثبت نام لاتاری 2021 در دوم اکتبر 2019 آغاز شود و 34 روز به طول بیانجامد. از تغییرات مهمی که در این دوره رخ داده میتوان به ضرورت داشتن پاسپورت برای متقاضی اصلی لاتاری نام برد. میتوانید برای ثبت نام لاتاری 2021 از خدمات موسسه حامی مهاجر بهره مند شوید.

چه افرادی ملزم به داشتن پاسپورت برای ثبت نام لاتاری 2021 می باشند؟

 • افراد مجرد که به تنهایی ثبت نام میکنند
 • سرپرست خانواده که قصد ثبت نام در لاتاری 2021 را دارد.
 • زن و شوهری که قصد دارند به صورت دو شانسه در لاتاری 2021 ثبت نام کنند. چون که هر دو باید به صورت جداگانه ثبت نام کنند بنابر این نیاز دارند که هر دو پاسپورت داشته باشند.

اطلاعات مورد نیاز پاسپورت در ثبت نام لااتاری 2021

موسسه حامی مهاجر به شما توصیه میکند که هر چر سریع تر نسبت به تهیه پاسپورت اقدام نمائید.

 • شماره پاسپورت
 • تاریخ انقضای پاسپورت که هنوز اعتبار دارد
 • کشور صادر کننده

مزایای ثبت نام لاتاری با حامی مهاجر

 • خدمات کارگزاری رایگان برندگان لاتاری 2021

کسانی که از طریق کارگزاری موسسه حامی مهاجر اقدام به ثبت نام لاتاری 2021 میکنند، بعد از برنده شدن تحت پوشش حمایت موسسه حامی مهاجر هستند و از هزینه های آتی کارگزاری معاف خواهند بود.

 • اطلاع رسانی به موقع نتایج لاتاری

مشتریان ما، توسط حامی مهاجر در جریان نتیجه لاتاری با پیامک و ایمیل قرار خواهند گرفت

 • صحت ثبت نام لاتاری

قطعا همراهی حامی مهاجر برای ثبت نام لاتاری شما، صحت ثبت نام را به همراه خواهد داشت

 • آرشیو اطلاعات ثبت نام لاتاری

اطلاعات ثبت نامی شما توسط ما آرشیو خواهد شد و هرگز نگران فراموشی یا گم کردن آن نخواهید شد

شرایط ثبت نام لاتاری 2021

برای ثبت نام لاتاری هیچ شرایطی نیاز نیست. شما با هر مدرکی یا هر سنی میتوانید دربرنامه لاتاری ثبت نام کنید، اما پس از برنده شدن برای اخذ ویزا باید دارای شرایطی باشید. پس هر کسی با هر شرایطی میتواند برنده شود اما پس از برنده شدن برای دریافت ویزا باید مدارکی را ارائه کنید که نشان دهد شما شرایط دریافت ویزای DV یا ویزای تنوع نژادی یا ویزای لاتاری را دارید. شرایط دریافت ویزای تنوع نژادی ساده است. از نظر قانون کلی شما باید دیپلم دبیرستان داشته باشید. دیپلم دبیرستان آمریکا معادل 12 سال تحصیل در ایران است. یعنی حداقل پیش دانشگاهی نظام جدید یا کلاس 12 ام نظام قدیم. برای فنی حرفه ای ها که دیپلم آنها یازده ساله است در صورتی که بیش از یک سال وارد دانشگاه شده باشند میتوانند این تحصیلات را معادل دیپلم آمریکا بدانند. برای مطالعه بیشتر می توانید به مقاله ی شرایط ثبت نام لاتاری 2021 مراجعه نمایید.

جایگزین مدرک تحصیلی

در صورتی که برنده لاتاری شدید اما مدرک تحصیلی شما زیر دیپلم است، با ارائه دو سال سابقه کار در پنج سال گذشته میتوانید موفق به اخذ ویزا شوید. 

استثناها و تبصره ها : موسسه حامی مهاجر کاملا مسلط به قوانین مهاجرتی آمریکا است و این نوید را به شما میدهد که شما با هر مدرک تحصیلی حتی زیر دیپلم میتوانید در لاتاری شرکت کنید، پس از برنده شدن شما، تا اخذ ویزا همراهتان خواهیم بود. پس نگران مدرک تحصیلی نباشید. همیشه راهکار هایی در قانون برای جایگزینی وجود دارد. ما به این قوانین مسلطیم.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری 2021

ثبت نام لاتاری 2021 برای متاهلین

متاهلین دو شانس برای برنده شدن دارند. هر شخصی محق است که یک بار به عنوان متقاضی اصلی یا Principal Applicant ثبت نام کند که در آن ثبت نام، اعضای خانواده اش به عنوان همراه در فرم ایشان فایل میشوند. متاهلین دو ثبت نام میکنند. یک بار آقا به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندانش به عنوان همراه، و یک بار خانم به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندانشان به عنوان همراه. هرکدام برنده شوند، کل خانواده ویزا دریافت میکند.

چه کسانی را به عنوان همراه ثبت نام کنم؟

شما باید همسر و تمام فرزندان زیر 21 سال که ازدواج نکرده اند را در فرم ثبت نام به عنوان همراه وارد کنید. خاطر نشان میکنم نمیتوانید مادر یا خواهر یا سایر بستگان را وارد کنید. فقط همسر و فرزندان زیر 21 سال ازدواج نکرده.

شرایط عکس لاتاری 2021

برای تهیه عکس لاتاری گرین کارت باید زاویه مستقیم به دوربین داشته باشید، عکس به شکل مربع و طول 600 پیکسل تا 1200 پیکسل مورد قبول است. زمینه سفید، عکس رنگی و بدون عینک و سمعک باشد. موی شما نباید روی صورت شما را بپوشاند. نیازی به معلوم بودن گوش ها نیست. عکس با حجاب هم برای مسلمانان و سایر ادیانی که حجاب در آنها تعریف شده است ممانعتی ندارد. فقط گردی صورت باید کاملا واضح باشد. نیازی به چاپ عکس ندارید، عکس باید به صورت فایل دیجیتال به شما تحویل داده شود. 

از عکاسی هایی که فایل عکس را به شما نمیدهند خدمات عکس لاتاری دریافت نکنید. شما نیازی به چاپ عکس ندارید و فقط فایل مورد نیاز است.

نمونه عکس صحیح لاتاری

نمونه عکس صحیح لاتاری برای ثبت نام لاتاری 2021نمونه عکس صحیح لاتاری برای ثبت نام لاتاری 2021نمونه عکس صحیح لاتاری برای ثبت نام لاتاری 2021

عکاسی لاتاری در تهران

برای تهیه عکس لاتاری میتوانید به دفتر موسسه حامی مهاجر مراجعه کنید. در ایام ثبت نام لاتاری، موسسه حامی مهاجر با عکاسان مجرب در تهران وارد قرارداد میشود و همیشه چند عکاس با مجوز در نزدیکی موسسه آماده سرویس دهی به عزیزان میباشند.

تاییدیه ثبت نام لاتاری

پس از ثبت نام باید تاییدیه ای حامی Digital signature و Confirmation No دریافت کنید. حائز اهمیت است بدانید که داشتن این دو هیچ دلیلی بر ثبت نام صحیح نیست. یعنی اگر شما یک گربه را با عکس یک تمساح در لاتاری ثبت نام کنید باز هم پس از تکمیل فرم، کدهای تاییده را دریافت میکنید. دریافت کد تاییده فقط به معنای پایان تکمیل فرم است و دلیلی بر ثبت نام صحیح یا صحت ثبت نام لاتاری نیست.

تاییدیه ثبت نام لاتاری 2021

نمونه فرم تاییده ثبت نام

مزایای ثبت نام در حامی مهاجر

موسسه حامی مهاجر یک ثبت نام صحیح برای شما انجام خواهد داد و اعلام نتایج را نیز از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد کرد. با برندگان لاتاری تلفنی تماس خواهیم گرفت و کسانی که برنده لاتاری باشند تحت حمایت های ویژه موسسه حامی مهاجر برای اخذ ویزا قرار خواهند گرفت. موسسه حامی مهاجر از ثبت نام لاتاری تا خاک آمریکا همراه شما خواهد بود.

هزینه ثبت نام لاتاری 2021

ثبت نام لاتاری روی سایت رسمی رایگان است، اما اگر میخواهید بعد از برنده شدن از خدمات کارگزاری رایگان حامی مهاجر بهره مند شوید و اگر بخواهید موسسه حامی مهاجر این ثبت نام را برای شما انجام دهد هزینه ثبت نام لاتاری به شکل زیر خواهد بود. هزینه ثبت نام متقاضی اصلی یکصد هزار تومان و به ازای هر نفر همراه مبلغ بیست هزار تومان به هزینه اضافه خواهد شد. یک زوج متاهل یعنی یک بار آقا متقاضی اصلی است و همسرش همراه که مبلغ یکصد و بیست هزار تومان هزینه میشود و یک بار خانم متقاضی اصلی است و همسرش همراه که این هم مبلغ یکصد و بیست هزار تومان هزینه. برای ثبت نام لاتاری غیر حضوری از طریق وب سایت موسسه میزان 10% تخفیف برای هر ثبت نام و برای متاهلین نیز مقدار 10% تخفیف  مازاد به صورت اتوماتیک محاسبه خواهد شد. یعنی ثبت نام روی سایت حامی مهاجر برای مجرد 90 هزار تومان، برای متاهلین که دو ثبت نام دارند 162 هزار تومان میباشد و البته به ازای هر فرزند مبلغ 20 هزار تومان به این هزینه ها اضافه خواهد شد.

ثبت نام لاتاری 2021 به صورت حضوری

ثبت نام حضوری در موسسه حامی مهاجر فقط یک ماه در سال صورت می پذیرد و آن هم دقیقا زمانی است که سایت رسمی مرکز کنسولی آمریکا برای ثبت نام رسمی اطلاعیه صادر میکند. به این ترتیب با رزرو وقت قبلی میتوانید در محل موسسه حاضر شوید، ثبت نام کنید و تاییدیه دریافت کنید.

تعداد برندگان لاتاری در ایران

سازمان خدمات تابعیت و مهاجرت آمریکا (INS) تعداد اپلیکیشن های مجاز و لیست کشورهای مجاز را برای شرکت در برنامه قرعه کشی لاتاری بر اساس قانون های از قبل تعریف شده تعیین مینماید. این قوانین میتواند هرسال تغییراتی داشته باشد. عموما هر سال 4501 برنده لاتاری از ایران هستند.

شانس برنده شدن در لاتاری 2021

امسال شانس برنده شدن در لاتاری بیش از سالهای گذشته است. در اخبار بارها به اشتباه اعلام شده که لاتاری لغو شده، همین موضوع باعث عدم ثبت نام بسیاری از مردم در این برنامه میشود و در نتیجه کسانی که مطلع هستند ثبت نام لاتاری 2021 در جریان است شانس بالاتری خواهند داشت.

نظرات شما

در صورتی که نظری دارید این بخش را تکمیل کنید. اگر سوالی دارید در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.

 • مجتبی ملالو
  ۲۷ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام خانوم بنده ازدواج قبلی داشته و زیرمجموعه خودم میخوام ثبت نام کنم و از ازدواج قبلی یه بچه داره باید چکار کنم؟
 • حامی مهاجر در پاسخ مجتبی ملالو گفته است :
  با عرض سلام
  شما در ثبت نامتون اسم اون بچه را به عنوان فرزند خوندتون ذکر کنید هیچ مشکلی نداره
 • ای ام
  ۲۵ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام ممنون از خدمات خوبتون.دو تا سوال داشتم.اول اینکه ایا میشه عکس خانومها رو برای لاتاری بی حجاب گرفت؟حتی اگر مسلمون باشن و عکس پاسپورتشون باحجاب باشه؟و دوم اینکه اگه کسی زیر هجده سال باشه و دیپلم نداشته باشه اما ثبت نام کنه و اگر قبول شد قبل از انجام مصاحبه هجده ساله شه و دیپلم هم بگیره مشکلی نداره؟
 • حامی مهاجر در پاسخ ای ام گفته است :
  با عرض سلام
  بله هیچ مشکلی تو عکس نیست فقط یک سری شرایط در سایز و کیفیت و .... داره که برای مطالعه کلیک کنید
  در مورد سوال دوم اون هم شما ثبت نام کنید اگر برنده شدید بعدا براتون درست می کنیم
 • ساره خسروی
  ۲۵ شهريور، ۱۳۹۸
  با سلام می خواستم بدونم که برای ثبت نام لاتاری خانواده ام را می توانم همراه خودم ثبت کنم یا باید برای هر کدوم یک ثبت نام جدا صورت بگیره؟
 • حامی مهاجر در پاسخ ساره خسروی گفته است :
  با سلام
  شما می توانید همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به عنوان همراه ثبت کنید و اگر فرزندان بالای 18 سال دارید باید خودشان برای ثبت نام اقدام کنند
 • دانیال اشرفی
  ۲۵ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام خدمت شما ، آیا لاتاری برای اروپا یا استرالیا وجود دارد و ایرانی ها م یتوانند شرکت کنند ؟هزینه ی آن چقدر هست ؟از لاتاری آمریکا گران تر هست یا ارزان؟
 • حامی مهاجر در پاسخ دانیال اشرفی گفته است :
  با سلام
  در حال حاضر لاتاری فقط مختص آمریکا می باشد و لاتاری دیگری وجود ندارد
 • سعید ملامحمدی
  ۲۵ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام ساللانه چند نفر در لاتاری شرکت می کنند؟چند نفر یا درصد از آن ها ایرانی هستند و چه تعداد پذیرفته می شوند؟
 • حامی مهاجر در پاسخ سعید ملامحمدی گفته است :
  با سلام
  حدودا 7 درصد برندگان کل ایرانی ها هستند
  تعداد ثبت نام های صحیح کل دنیا: ۱۴,۶۹۲,۲۵۸
  تعداد برندگان اعلام شده: ۱۱۵,۹۶۸
  تعداد برندگان از قاره آسیا: ۱۵,۹۹۷
  تعداد برندگان ایرانی : ۴,۵۰۰
  تعداد ویزاهایی که صادر خواهد شد: ۵۰,۰۰۰
 • مهرداد ابراهیمی
  ۲۵ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام از کجا باید مطلع شوم که من کارنت شدم یا نه ؟میشه در مورد این اصلاح توضیح بدید؟ممنون
 • حامی مهاجر در پاسخ مهرداد ابراهیمی گفته است :
  سلام خدمت شما کارنت شدن یعنی به جریان افتادن. یک برنده لاتاری گرین کارت پس از تکمیل فرم DS-260 و امضای دیجیتالی آن باید منتظر بماند تا کیس برنده لاتاری کارنت شود.
  برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید
 • ساره خسروی
  ۲۵ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام می خواستم بدونم شما از لیست واکسن هایی که برای سفارت باید بزنیم اطلاع دارید ؟
 • حامی مهاجر در پاسخ ساره خسروی گفته است :
  با سلام
  برای اطلاع از لیست واکسن ها کلیک کنید
 • دانیال اشرفی
  ۲۵ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام من یک افغان هستم و در ایران کارت آمایش ودارم ولی شناسنامه یا کارت ایرانی ندارم آیا می توانم از سهمیه ایران برای شرکت در لاتاری استفاده کنم ؟یا باید حتما از افغانستان ثبت نام کنم
 • حامی مهاجر در پاسخ دانیال اشرفی گفته است :
  با سلام
  بله می توانید شرکت کنید و هیچ مشکلی ندارد
 • Alirezadadgar
  ۱۴ تير، ۱۳۹۸
  خیلی وب خوبی است آدرس شما کجاست؟
 • سید سجاد کوچکی حامی مهاجر در پاسخ Alirezadadgar گفته است :
  سلام مرسی از شما - آدرس حامی مهاجر : تهران، خیابان مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه سوم شمالی، واحد 305
 • دانشیان
  ۲۹ ارديبهشت، ۱۳۹۸
  سلام .. خیلی خوب هس من از سایت و موسسه شما راضی هستم با اینکه اسمم تو لاتاری 2020 در نیومد ولی باز برلی 2021 ثبت نام کردم
 • جهت ارسال نظر باید وارد حساب کاربری شوید