ثبت نام لاتاری 2021 آمریکا

امتیاز 4.62/5
ardate 19 اسفند، 1397
ثبت نام لاتاری 2021 آمریکا
زمان باقی مانده تا پایان ثبت نام لاتاری 2021
ثانیه
دقیقه
ساعت
روز

لاتاری چیست؟

ثبت نام لاتاری 2021 گرین کارت ساده ترین و ارزان ترین روش اقامت قانونی و دائم آمریکا و دریافت اجازه زندگی و کار در آمریکا است که هر ساله در اکتبر شروع و در نوامبر به پایان میرسد.  در این روش مهاجرت، هزینه بسیار پایین ( کمتر از 30 میلیون تومان هزینه ) است. تنها محدودیت این روش مهاجرت، شانسی بودن آن است، شما بدون پرداخت هزینه ثبت نام میکنید، اگر انتخاب شدید با 330 دلار به آمریکا خواهید رفت. البته این انتخاب از بین متقاضیان کاملا شانسی توسط کامپیوتر انجام میشود.

ثبت نام لاتاری 2019 در تاریخ 22 نوامبر 2017 به پایان رسید

اتفاق غیر منتظره ای در این رویداد افتاد. این رویداد در تاریخ سوم اکتبر 2017 آغاز شد و در تاریخ 15 اکتبر به طور ناگهانی بسته شد. پس از چند روز به علت مشکلات تکنیکی در سایت رسمی تمامی ثبت نام های سوم تا پانزدهم اکتبر ملغی شناخته شد و طی دستورالعملی اعلام شد که ثبت نام رسمی از تاریخ 18 اکتبر 2017 مجدد آغاز و سپس در تاریخ 22 نوامبر 2017 به پایان رسید. ضمنا تمامی ثبت نام های بین سوم تا پانزدهم اکتبر بی ارزش تلقی شده و دستورالعمل جدید، نسبت به تجدید ثبت نام های قبلی مطرح شد. این اولین بار در تاریخ امریکا بود که چنین اتفاقی افتاد. نتایج لاتاری 2019 در تاریخ 15 ماه می 2018 اعلام شد و 4501 برنده لاتاری از ایران انتخاب شدند. پرونده برنده های لاتاری 2019 در پایان سال مالی 2019 یعنی آخر سپتامبر 2019 بسته شد. کسانی که ویزا دریافت کردند وارد خاک آمریکا شدند.

ثبت نام لاتاری 2020 در تاریخ 6 نوامبر 2018 به پایان رسید

ثبت نام لاتاری 2020 مطابق روال معمول سوم اکتبر 2018 آغاز شد و در تاریخ ششم نوامبر 2018 به پایان رسید. نتایج آن نیز در تاریخ هفتم ماه می 2019 اعلام شد و باز هم 4501 برنده خوش شانس ایرانی داشتیم. رئیس جمهور ترامپ سعی بر لغو لاتاری برای سال 2020 داشت که خوشبختانه این موضوع در سنا و کنگره رای نیاورد و همچنان این رویداد مهم مهاجرتی ادامه دارد. لازم به ذکر است که ویزای تنوع نژادی که به لاتاری شناخته میشود، جزئی از قوانین ملیت و مهاجرت آمریکا است و لغو یا تغییر هر قانونی منوط به تصمیم هم زمان کنگره و سنا است و در نهایت اگر کمتر از 60 درصد رای داشته باشد در صورت عدم وتو توسط رئیس جمهور آمریکا، تغییرات اعمال خواهد شد که این امر تقریبا محال است.

ثبت نام لاتاری 2021

کسانی که از طریق حامی مهاجر ثبت نام لاتاری می کنند، اگر برنده لاتاری شوند از هزینه های کارگزاری معاف هستند و از حمایت موسسه حامی مهاجر تا ورود به آمریکا برخوردار خواهند بود

ثبت نام لاتاری 2021 در 2 اکتبر شروع شد

ثبت نام لاتاری 2021 گرین کارت آمریکا در ساعت 20:30 تاریخ دوم اکتبر مطابق با 11 مهر به وقت تهران شروع شد و انتهای آن 5 نوامبر مطابق با 14 آبان 1398 در ساعت 19:30 می باشد. از تغییرات مهمی که در این دوره رخ داده میتوان به ضرورت داشتن پاسپورت برای متقاضی اصلی لاتاری نام برد. میتوانید برای ثبت نام لاتاری 2021 از خدمات موسسه حامی مهاجر بهره مند شوید.

چه افرادی ملزم به داشتن پاسپورت برای ثبت نام لاتاری 2021 می باشند؟

 • افراد مجرد که به تنهایی ثبت نام میکنند
 • سرپرست خانواده که قصد ثبت نام در لاتاری 2021 را دارد.
 • زن و شوهری که قصد دارند به صورت دو شانسه در لاتاری 2021 ثبت نام کنند. چون که هر دو باید به صورت جداگانه ثبت نام کنند بنابر این نیاز دارند که هر دو پاسپورت داشته باشند.

اطلاعات مورد نیاز پاسپورت در ثبت نام لاتاری 2021

موسسه حامی مهاجر به شما توصیه میکند که هر چر سریع تر نسبت به تهیه پاسپورت اقدام نمائید.

 • شماره پاسپورت
 • تاریخ انقضای پاسپورت که هنوز اعتبار دارد
 • کشور صادر کننده

ثبت نام لاتاری 2021

کسانی که از طریق حامی مهاجر ثبت نام لاتاری می کنند، اگر برنده لاتاری شوند از هزینه های کارگزاری معاف هستند و از حمایت موسسه حامی مهاجر تا ورود به آمریکا برخوردار خواهند بود

مزایای ثبت نام لاتاری با حامی مهاجر

 • خدمات کارگزاری رایگان برندگان لاتاری 2021

کسانی که از طریق کارگزاری موسسه حامی مهاجر اقدام به ثبت نام لاتاری 2021 میکنند، بعد از برنده شدن تحت پوشش حمایت موسسه حامی مهاجر هستند و از هزینه های آتی کارگزاری معاف خواهند بود.

 • اطلاع رسانی به موقع نتایج لاتاری

مشتریان ما، توسط حامی مهاجر در جریان نتیجه لاتاری با پیامک و ایمیل قرار خواهند گرفت

 • صحت ثبت نام لاتاری

قطعا همراهی حامی مهاجر برای ثبت نام لاتاری شما، صحت ثبت نام را به همراه خواهد داشت

 • آرشیو اطلاعات ثبت نام لاتاری

اطلاعات ثبت نامی شما توسط ما آرشیو خواهد شد و هرگز نگران فراموشی یا گم کردن آن نخواهید شد

شرایط ثبت نام لاتاری 2021

برای ثبت نام لاتاری هیچ شرایطی نیاز نیست. شما با هر مدرکی یا هر سنی میتوانید دربرنامه لاتاری ثبت نام کنید، اما پس از برنده شدن برای اخذ ویزا باید دارای شرایطی باشید. پس هر کسی با هر شرایطی میتواند برنده شود اما پس از برنده شدن برای دریافت ویزا باید مدارکی را ارائه کنید که نشان دهد شما شرایط دریافت ویزای DV یا ویزای تنوع نژادی یا ویزای لاتاری را دارید. شرایط دریافت ویزای تنوع نژادی ساده است. از نظر قانون کلی شما باید دیپلم دبیرستان داشته باشید. دیپلم دبیرستان آمریکا معادل 12 سال تحصیل در ایران است. یعنی حداقل پیش دانشگاهی نظام جدید یا کلاس 12 ام نظام قدیم. برای فنی حرفه ای ها که دیپلم آنها یازده ساله است در صورتی که بیش از یک سال وارد دانشگاه شده باشند میتوانند این تحصیلات را معادل دیپلم آمریکا بدانند. برای مطالعه بیشتر می توانید به مقاله ی شرایط ثبت نام لاتاری 2021 مراجعه نمایید.

ثبت نام لاتاری 2021

کسانی که از طریق حامی مهاجر ثبت نام لاتاری می کنند، اگر برنده لاتاری شوند از هزینه های کارگزاری معاف هستند و از حمایت موسسه حامی مهاجر تا ورود به آمریکا برخوردار خواهند بود

جایگزین مدرک تحصیلی

در صورتی که برنده لاتاری شدید اما مدرک تحصیلی شما زیر دیپلم است، با ارائه دو سال سابقه کار در پنج سال گذشته میتوانید موفق به اخذ ویزا شوید. 

استثناها و تبصره ها : موسسه حامی مهاجر کاملا مسلط به قوانین مهاجرتی آمریکا است و این نوید را به شما میدهد که شما با هر مدرک تحصیلی حتی زیر دیپلم میتوانید در لاتاری شرکت کنید، پس از برنده شدن شما، تا اخذ ویزا همراهتان خواهیم بود. پس نگران مدرک تحصیلی نباشید. همیشه راهکار هایی در قانون برای جایگزینی وجود دارد. ما به این قوانین مسلطیم.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری 2021

ثبت نام لاتاری 2021 برای متاهلین

متاهلین دو شانس برای برنده شدن دارند. هر شخصی محق است که یک بار به عنوان متقاضی اصلی یا Principal Applicant ثبت نام کند که در آن ثبت نام، اعضای خانواده اش به عنوان همراه در فرم ایشان فایل میشوند. متاهلین دو ثبت نام میکنند. یک بار آقا به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندانش به عنوان همراه، و یک بار خانم به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندانشان به عنوان همراه. هرکدام برنده شوند، کل خانواده ویزا دریافت میکند.

ثبت نام لاتاری 2021

کسانی که از طریق حامی مهاجر ثبت نام لاتاری می کنند، اگر برنده لاتاری شوند از هزینه های کارگزاری معاف هستند و از حمایت موسسه حامی مهاجر تا ورود به آمریکا برخوردار خواهند بود

چه کسانی را به عنوان همراه ثبت نام کنم؟

شما باید همسر و تمام فرزندان زیر 21 سال که ازدواج نکرده اند را در فرم ثبت نام به عنوان همراه وارد کنید. خاطر نشان میکنم نمیتوانید مادر یا خواهر یا سایر بستگان را وارد کنید. فقط همسر و فرزندان زیر 21 سال ازدواج نکرده.

شرایط عکس لاتاری 2021

برای تهیه عکس لاتاری گرین کارت باید زاویه مستقیم به دوربین داشته باشید، عکس به شکل مربع و طول 600 پیکسل تا 1200 پیکسل مورد قبول است. زمینه سفید، عکس رنگی و بدون عینک و سمعک باشد. موی شما نباید روی صورت شما را بپوشاند. نیازی به معلوم بودن گوش ها نیست. عکس با حجاب هم برای مسلمانان و سایر ادیانی که حجاب در آنها تعریف شده است ممانعتی ندارد. فقط گردی صورت باید کاملا واضح باشد. نیازی به چاپ عکس ندارید، عکس باید به صورت فایل دیجیتال به شما تحویل داده شود. 

از عکاسی هایی که فایل عکس را به شما نمیدهند خدمات عکس لاتاری دریافت نکنید. شما نیازی به چاپ عکس ندارید و فقط فایل مورد نیاز است.

نمونه عکس صحیح لاتاری

نمونه عکس صحیح لاتاری برای ثبت نام لاتاری 2021نمونه عکس صحیح لاتاری برای ثبت نام لاتاری 2021نمونه عکس صحیح لاتاری برای ثبت نام لاتاری 2021

عکاسی لاتاری در تهران

برای تهیه عکس لاتاری میتوانید به دفتر موسسه حامی مهاجر مراجعه کنید. در ایام ثبت نام لاتاری، موسسه حامی مهاجر با عکاسان مجرب در تهران وارد قرارداد میشود و همیشه چند عکاس با مجوز در نزدیکی موسسه آماده سرویس دهی به عزیزان میباشند.

ثبت نام لاتاری 2021

کسانی که از طریق حامی مهاجر ثبت نام لاتاری می کنند، اگر برنده لاتاری شوند از هزینه های کارگزاری معاف هستند و از حمایت موسسه حامی مهاجر تا ورود به آمریکا برخوردار خواهند بود

تاییدیه ثبت نام لاتاری

پس از ثبت نام باید تاییدیه ای حامی Digital signature و Confirmation No دریافت کنید. حائز اهمیت است بدانید که داشتن این دو هیچ دلیلی بر ثبت نام صحیح نیست. یعنی اگر شما یک گربه را با عکس یک تمساح در لاتاری ثبت نام کنید باز هم پس از تکمیل فرم، کدهای تاییده را دریافت میکنید. دریافت کد تاییده فقط به معنای پایان تکمیل فرم است و دلیلی بر ثبت نام صحیح یا صحت ثبت نام لاتاری نیست.

تاییدیه ثبت نام لاتاری 2021

نمونه فرم تاییده ثبت نام

مزایای ثبت نام در حامی مهاجر

موسسه حامی مهاجر یک ثبت نام صحیح برای شما انجام خواهد داد و اعلام نتایج را نیز از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد کرد. با برندگان لاتاری تلفنی تماس خواهیم گرفت و کسانی که برنده لاتاری باشند تحت حمایت های ویژه موسسه حامی مهاجر برای اخذ ویزا قرار خواهند گرفت. موسسه حامی مهاجر از ثبت نام لاتاری تا خاک آمریکا همراه شما خواهد بود.

هزینه ثبت نام لاتاری 2021

ثبت نام لاتاری روی سایت رسمی رایگان است، اما اگر میخواهید بعد از برنده شدن از خدمات کارگزاری رایگان حامی مهاجر بهره مند شوید و اگر بخواهید موسسه حامی مهاجر این ثبت نام را برای شما انجام دهد هزینه ثبت نام لاتاری به شکل زیر خواهد بود. هزینه ثبت نام متقاضی اصلی یکصد هزار تومان و به ازای هر نفر همراه مبلغ بیست هزار تومان به هزینه اضافه خواهد شد. یک زوج متاهل یعنی یک بار آقا متقاضی اصلی است و همسرش همراه که مبلغ یکصد و بیست هزار تومان هزینه میشود و یک بار خانم متقاضی اصلی است و همسرش همراه که این هم مبلغ یکصد و بیست هزار تومان هزینه. برای ثبت نام لاتاری غیر حضوری از طریق وب سایت موسسه میزان 10% تخفیف برای هر ثبت نام و برای متاهلین نیز مقدار 10% تخفیف  مازاد به صورت اتوماتیک محاسبه خواهد شد. یعنی ثبت نام روی سایت حامی مهاجر برای مجرد 90 هزار تومان، برای متاهلین که دو ثبت نام دارند 192 هزار تومان میباشد و البته به ازای هر فرزند مبلغ 20 هزار تومان به این هزینه ها اضافه خواهد شد.

ثبت نام لاتاری 2021

کسانی که از طریق حامی مهاجر ثبت نام لاتاری می کنند، اگر برنده لاتاری شوند از هزینه های کارگزاری معاف هستند و از حمایت موسسه حامی مهاجر تا ورود به آمریکا برخوردار خواهند بود

ثبت نام لاتاری 2021 به صورت حضوری

ثبت نام حضوری در موسسه حامی مهاجر فقط یک ماه در سال صورت می پذیرد و آن هم دقیقا زمانی است که سایت رسمی مرکز کنسولی آمریکا برای ثبت نام رسمی اطلاعیه صادر میکند. به این ترتیب با رزرو وقت قبلی میتوانید در محل موسسه حاضر شوید، ثبت نام کنید و تاییدیه دریافت کنید.

تعداد برندگان لاتاری در ایران

سازمان خدمات تابعیت و مهاجرت آمریکا (INS) تعداد اپلیکیشن های مجاز و لیست کشورهای مجاز را برای شرکت در برنامه قرعه کشی لاتاری بر اساس قانون های از قبل تعریف شده تعیین مینماید. این قوانین میتواند هرسال تغییراتی داشته باشد. عموما هر سال 4501 برنده لاتاری از ایران هستند.

ثبت نام لاتاری 2021

کسانی که از طریق حامی مهاجر ثبت نام لاتاری می کنند، اگر برنده لاتاری شوند از هزینه های کارگزاری معاف هستند و از حمایت موسسه حامی مهاجر تا ورود به آمریکا برخوردار خواهند بود

شانس برنده شدن در لاتاری 2021

امسال شانس برنده شدن در لاتاری بیش از سالهای گذشته است. در اخبار بارها به اشتباه اعلام شده که لاتاری لغو شده، همین موضوع باعث عدم ثبت نام بسیاری از مردم در این برنامه میشود و در نتیجه کسانی که مطلع هستند ثبت نام لاتاری 2021 در جریان است شانس بالاتری خواهند داشت.

نظرات شما

در صورتی که نظری دارید این بخش را تکمیل کنید. اگر سوالی دارید در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.

 1. دانشیان
  ۲۹ ارديبهشت، ۱۳۹۸
  سلام .. خیلی خوب هس من از سایت و موسسه شما راضی هستم با اینکه اسمم تو لاتاری 2020 در نیومد ولی باز برلی 2021 ثبت نام کردم
 1. Alirezadadgar
  ۱۴ تير، ۱۳۹۸
  خیلی وب خوبی است آدرس شما کجاست؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ Alirezadadgar گفته است :
  سلام مرسی از شما - آدرس حامی مهاجر : تهران، خیابان مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه سوم شمالی، واحد 305
 1. سعید کریمی
  ۲۵ شهريور، ۱۳۹۸
  با سلام می خواستم بدونم که برای ثبت نام لاتاری خانواده ام را می توانم همراه خودم ثبت کنم یا باید برای هر کدوم یک ثبت نام جدا صورت بگیره؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ سعید کریمی گفته است :
  با سلام شما می توانید همسر و فرزندان زیر 21 سال خود را به عنوان همراه ثبت کنید و اگر فرزندان بالای 21 سال دارید باید خودشان برای ثبت نام اقدام کنند
 1. شهاب احمدی
  ۲۵ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام خدمت شما ، آیا لاتاری برای اروپا یا استرالیا وجود دارد و ایرانی ها م یتوانند شرکت کنند ؟هزینه ی آن چقدر هست ؟از لاتاری آمریکا گران تر هست یا ارزان؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ شهاب احمدی گفته است :
  با سلام در حال حاضر لاتاری فقط مختص آمریکا می باشد و لاتاری دیگری وجود ندارد
 1. جمشید اسدی
  ۲۵ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام ساللانه چند نفر در لاتاری شرکت می کنند؟چند نفر یا درصد از آن ها ایرانی هستند و چه تعداد پذیرفته می شوند؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ جمشید اسدی گفته است :
  با سلام حدودا 7 درصد برندگان کل ایرانی ها هستند تعداد ثبت نام های صحیح کل دنیا: ۱۴,۶۹۲,۲۵۸ تعداد برندگان اعلام شده: ۱۱۵,۹۶۸ تعداد برندگان از قاره آسیا: ۱۵,۹۹۷ تعداد برندگان ایرانی : ۴,۵۰۰ تعداد ویزاهایی که صادر خواهد شد: ۵۰,۰۰۰
 1. فرهاد برزگر
  ۲۵ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام از کجا باید مطلع شوم که من کارنت شدم یا نه ؟میشه در مورد این اصلاح توضیح بدید؟ممنون
 2. حامی مهاجر در پاسخ فرهاد برزگر گفته است :
  سلام خدمت شما کارنت شدن یعنی به جریان افتادن. یک برنده لاتاری گرین کارت پس از تکمیل فرم DS-260 و امضای دیجیتالی آن باید منتظر بماند تا کیس برنده لاتاری کارنت شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد کارنت شدن کیس برنده لاتاری کلیک کنید
 1. سعید کریمی
  ۲۵ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام می خواستم بدونم شما از لیست واکسن هایی که برای سفارت باید بزنیم اطلاع دارید ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ سعید کریمی گفته است :
  با سلام برای اطلاع از لیست واکسن ها کلیک کنید
 1. شهاب احمدی
  ۲۵ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام من یک افغان هستم و در ایران کارت آمایش ودارم ولی شناسنامه یا کارت ایرانی ندارم آیا می توانم از سهمیه ایران برای شرکت در لاتاری استفاده کنم ؟یا باید حتما از افغانستان ثبت نام کنم
 2. حامی مهاجر در پاسخ شهاب احمدی گفته است :
  با سلام بله می توانید شرکت کنید و هیچ مشکلی ندارد
 1. ای ام
  ۲۵ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام ممنون از خدمات خوبتون.دو تا سوال داشتم.اول اینکه ایا میشه عکس خانومها رو برای لاتاری بی حجاب گرفت؟حتی اگر مسلمون باشن و عکس پاسپورتشون باحجاب باشه؟و دوم اینکه اگه کسی زیر هجده سال باشه و دیپلم نداشته باشه اما ثبت نام کنه و اگر قبول شد قبل از انجام مصاحبه هجده ساله شه و دیپلم هم بگیره مشکلی نداره؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ای ام گفته است :
  با عرض سلام بله هیچ مشکلی تو عکس نیست فقط یک سری شرایط در سایز و کیفیت و .... داره که برای مطالعه در مورد شرایط عکس لاتاری کلیک کنید در مورد سوال دوم اون هم شما ثبت نام کنید اگر برنده شدید بعدا براتون درست می کنیم
 1. المیرا مصدق
  ۲۷ شهريور، ۱۳۹۸
  سلام خانوم بنده ازدواج قبلی داشته و زیرمجموعه خودم میخوام ثبت نام کنم و از ازدواج قبلی یه بچه داره باید چکار کنم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ المیرا مصدق گفته است :
  با عرض سلام شما در ثبت نامتون اسم اون بچه را به عنوان فرزند خوندتون ذکر کنید هیچ مشکلی نداره
 1. جمشید اسدی
  ۲ مهر، ۱۳۹۸
  با توجه به زمان باقیمانده به ثبت نام لاتاری من می تونم پاسپورت بگیرم چقدر طول میکشه؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ جمشید اسدی گفته است :
  سلام بله داشتن پاسپورت برای ثبت نام لاتاری 2021 الزامی است ولی نگران نباشید مراحل دریافت پاسپورت زیاد پیچیده نیست برای مطالعه بیشتر در مورد مراحل دریافت پاسپورت کلیک کنید
 1. مسعود م
  ۵ مهر، ۱۳۹۸
  سلام. من اکثرا ریش میذارم.برای لاتاری میتونم با ریش عکس بذارم یا حتما باید ریشمو بزنم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ مسعود م گفته است :
  سلام باید متعارف باشد
 1. وحید معینی
  ۷ مهر، ۱۳۹۸
  برای ثبت نام در لاتاری از طریق سایت شما به صورت غیر حضوری از کجا باید شروع کنم؟ هزینه برای متاهلین 162 هزار تومن میشه ؟ مرسی
 2. حامی مهاجر در پاسخ وحید معینی گفته است :
  سلام بله به اینک زیر مراجعه کنید https://www.hamimohajer.com/registerlottery.php
 1. امین نیک رو
  ۹ مهر، ۱۳۹۸
  سلام . اگر کسی برنده بشه و بخواهد خودش رو به عنوان نوازنده سازهای موسیقی معرفی کنه باید چه مدرکی داشته باشه.
 2. حامی مهاجر در پاسخ امین نیک رو گفته است :
  سلام خدمت شما باید حداقال دو سال سابقه کار و نمونه کار در زمینه مربوطه داشته باشید
 1. رضا محمودثانی
  ۹ مهر، ۱۳۹۸
  سلام.ورود ایرانیها به آمریکا مگه ممنوع نیست.حتی با سرمایه گذاری eb5 هم تقریبا نشدنیه.پس ثبت نام ما چه فایده ای داره
 2. حامی مهاجر در پاسخ رضا محمودثانی گفته است :
  سلام خدمت شما شاید شرایط سخت تر شده باشه ولی امکان پذیر هست در ضمن پروسه ی لاتاری و ویزای تحصیلی آمریکا همچنان برقرار است
 1. جمشید اسدی
  ۱۰ مهر، ۱۳۹۸
  افزایش شانس لاتاری به چه صورت هست؟صحت دارد؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ جمشید اسدی گفته است :
  سلام خدمت شما متاهلین دو شانس و افراد مجرد زیر 21 سال می توانند سه شانس داشته باشند برای اطلاع از شرایط برای مطالعه بیشتر افزایش شانس لاتاری کلیک کنید
 1. احسان خباز
  ۱۰ مهر، ۱۳۹۸
  سلام وقت بخیر .... من الان مجرد هستم ثبت نام کنم توی این مدت یکساله ازدواج کنم . لاتاری برنده بشم میتونم کاری کنم همسرم رو هم با خودم ببرم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ احسان خباز گفته است :
  سلام خدمت شما شما ثبت نام کنید در صورت برنده شدن این مورد بعدا قابل حل خواهد بود.
 1. هادی
  ۱۰ مهر، ۱۳۹۸
  سلام کسی ک دیپلم داره میتونه اونجا بره دانشگاه یا اگه تو ایران دانشجو هست همون رو ادامه بده؟و اینکه ثبت نام لاتاری تا کی هست و پاسپورت رو چند روزه میشه گرفت؟ممنون از سایت خوبتون
 2. حامی مهاجر در پاسخ هادی گفته است :
  سلام خدمت شما در مورد تحصیل باید از مشاور متخصص پرسید ولی ثبت نام لاتاری تا 5 نوامبر هست و پاسپورت را در کمتر از یک هفته می توان دریافت کرد
 1. سمیر یزدانی
  ۱۰ مهر، ۱۳۹۸
  با عرض سلام و خسته نباشید، در حین ثبت نام تو فیلد شماره پاسپورت آیا شماره پاسپورت باید همراه با حرف انگلیسی قبل عدد تو فیلد نوشته بشه یا اینکه فقط باید عدد نوشته بشه؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ سمیر یزدانی گفته است :
  سلام عدد نیز باید وارد شود
 1. مهسا شريفي
  ۱۱ مهر، ۱۳۹۸
  سلام براي ثبت نام لاتاري پاسپورت من ٧ ماه اعتبار داره تا ارديبهشت ٩٩ مشكلي نداره؟!
 2. حامی مهاجر در پاسخ مهسا شريفي گفته است :
  سلام خیر مشکلی نداره تا حداقال یک ماه مشکلی نداره
 1. Nima Naimi
  ۱۱ مهر، ۱۳۹۸
  سلام خسته نباشید .من 17 سال و 4 ماه دارم و پدر ومادرم نمیخوان لاتاری ثبت نام کنند و تیر ماه امسال دیپلم میگیرم میخواستم بدونم آیا میتونم خودم لاتاری ثبت نام کنم و اگر میشه مدرک تحصیلیم رو چه بنویسم؟ با تشکر
 2. حامی مهاجر در پاسخ Nima Naimi گفته است :
  سلام بله باید گزینه High School no degree را بزنید
 1. سروش گله دار
  ۱۱ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من الان مشغول ثبت نام هستم اما ادامه رو میزنم هیچ نمی یاد به نطر شما مشکل ترافیک
 1. مهدی پویان زاده
  ۱۱ مهر، ۱۳۹۸
  سلام . آیا برای ثبت نام میشه از عکس پارسال استفاده و اینکه سایت متوجه میشه یا نه ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ مهدی پویان زاده گفته است :
  سلام خیر نمی توان استفاده کرد باید از عکس جدید استفاده کرد
 1. محمد ابراهیمی
  ۱۱ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من پاسپورتم زمانش منقضی شده آیا می تونم ثبت نام کنم
 2. حامی مهاجر در پاسخ محمد ابراهیمی گفته است :
  سلام خدمت شما متاسفانه خیر چون امسان داشتن پاسپورت اعتبار دار الزامی است تمدید کردن ان کمتر از یک هفته زمان خواهد برد
 1. سبا فاتح
  ۱۲ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من یک بخش فامیلم در شناسنامم حذف کردم اما در پاسم هست و تا۲سال دیگم انقضا داره, زمان ثبت نام کدوم بنویسم؟ ضمن اینکه اسم فامیل هم قسمت اول می خواد هم.قسمت پاسپورت
 2. حامی مهاجر در پاسخ سبا فاتح گفته است :
  سلام خدمت شما این مورد در فرم ثبت نام مشکلی نخواهد داشت چون دو قسمت برای وارد کردن نام هست که یک قسمت آن مطابق با پاسپورت و یک قسمت مطابق با شناسنامه می باشد
 1. محمد باوی
  ۱۲ مهر، ۱۳۹۸
  سلام، ترامپ گفته که ایرانی‌ها ممنوع الورود هستن پس چطوری تو لاتاری ثبت نام کنیم و خواستم بپرسم که حتما لاتاری شامل ایرانیها میشه یا نه
 2. حامی مهاجر در پاسخ محمد باوی گفته است :
  سلام خدمت شما هیج قانونی مبنی بر عدم ثبت نام لاتاری برای ایرانیان وجود ندارد امسال خیلی ها به دلیل تصور اشتباه و اینکه آقای ترامپ اجازه صدور ویزا به ایرانیها نمی دهد، ثبت نام لاتاری برای دریافت گرین کارت آمریکا را انجام نمی دهند. همین امر باعث افزایش شانس لاتاری برای ثبت نام کنندگان خواهد شد.
 1. ساغر آسیائی
  ۱۲ مهر، ۱۳۹۸
  سلام وقت بخیر.. عذرخواهی میکنم من شوهرم هنوز پایان خدمتش نگرفته خواستم در مورد طریقه ثبت نامش به عنوان زیر مجموعم بپرسم و اینکه اگر شانس یار بود ما برنده شدیم خروج شوهرم از کشور به چه صورت میشه؟؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ساغر آسیائی گفته است :
  سلام خدمت شما برای خروج از کشور باید مبلغی رو به عنوان وثیقه قرار دهند.
 1. محمدرضا محمد
  ۱۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام میخواستم بدونم اگر بار اول برنده نشدیم شانسمون برای سال بعد کمتر میشه یا نه
 2. حامی مهاجر در پاسخ محمدرضا محمد گفته است :
  سلام خیر هیچ تاثیری نخواهد داشت و هرچند سال متوالی که خواستید می تونید ثبت نام کنید هیچ محدودیتی نداره و کاملا به صورت تصادفی می باشد
 1. امیر نظری
  ۱۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام ببخشید من معافیت تحصیلی دارم با اون میتونم پاسپورت بگیرم و مراحل ویزا رو طی کنم ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ امیر نظری گفته است :
  سلام برای گرفتن پاسپورت باید به سایت خدمات الکترونیک انتظامی مراجعه کنید . شرایط در آن جا ذکر شده است.
 1. sahar s
  ۱۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام وقت به خیر
  من دانشجوی دندانپزشکی هستم میخواستم بدونم در خوشبینانه ترین شرایط اگر موفق به دریافت ویزا از طریق لاتاری شم میتونم تو امریکا این رشته رو ادامه بدم ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ sahar s گفته است :
  سلام بله هیچ مشکلی وجود ندارد
 1. کوروش
  ۱۳ مهر، ۱۳۹۸
  ببخشید برای کودکان زیر 4 سال ایا گذرنانه لازمه در موقع ثیت نام یا بعد از قبولی؟
  ایا عکس لاتاری5*5 برای انها هم لازمه یا خیر؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ کوروش گفته است :
  سلام گذرنامه خیر ولی عکس الزامی است
 1. مهران مهرانی فرد
  ۱۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
 1. مهرداد
  ۱۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام نفرات نظامی چطور میتونن تو لاتاری شرکت کنند وقتی پاسپورت ندارن
 2. حامی مهاجر در پاسخ مهرداد گفته است :
  سلام متاسفانه امسال داشتن پاسپورت الزامی است.
 1. ابراهیم بربری
  ۱۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من افغانستاني هستم و کارت آمايش (اقامت موقت) دارم و در حال حاضر پاسپورت ندارم ولی در صورت برنده شدن ميتونم بگیرم، آیا داشتن پاسپورت در لحظه ثبت نام الزامی هست؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ابراهیم بربری گفته است :
  سلام بله متاسفانه امسال داشتن پاسپورت الزامی است
 1. ساسان زمانی
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  باسلام،تاریخ برندگان لاتاری ۲۰۲۱اعلام کنید و بگید ما چطوری زود بفهمیم ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ساسان زمانی گفته است :
  با سلام خدمت شما اعلام نتایج لاتاری 2021 ، در 5 می 2020 خواهد بود
 1. سید علیرضا سید اشرفی
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  اعتبار پاسپورتم تا 98/8/18میتونم باهمین پاس ثبت نام کنم یا بای عوضش کنم
 2. حامی مهاجر در پاسخ سید علیرضا سید اشرفی گفته است :
  سلام حتی با یک روز اعتبار پاسپورت می توانید ثبت نام کنید هیچ مشکلی ندارد
 1. Saba alikhani
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  سلام وقت بخیر ، ثبت نام برای افراد ساکن ایران ممنوع نشده؟ میتونیم ثبت نام کنیم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ Saba alikhani گفته است :
  سلام بله هیچ مشکلی نداره می تونید ثبت نام کنید
 3. حامی مهاجر در پاسخ Saba alikhani گفته است :
  سلام بله هیچ مشکلی نداره می تونید ثبت نام کنید
 1. مهران مهرانی فرد
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  سلام لاتاری تا کی ثبت نامش ادامه دارد؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ مهران مهرانی فرد گفته است :
  سلام تا 5 نوامبر (14 آبان) ادامه خواهد داشت
 1. سیما یزدانی
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  سلام وقت بخیر می خواستم بدونم اگر سفر به لبنان داشته باشیم می توانیم در لاتاری شرکت کنیم محدودیتی ایجاد نمی کند
 2. حامی مهاجر در پاسخ سیما یزدانی گفته است :
  سلام خیر هیچ محدودیتی در ثبت نام وجود ندارد
 1. ساینا ردایی
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  من مطالب را خواندم و متوجه نشدم
  ثبت نام 2 اکتبر 2021 شروع میشه یعنی 10 مهر 1400
  از الان میتونیم ثبت نام کنیم ؟
  و اینکه من خانم هستم 18 ساله اگر برنده شدم میتونم بدون اجازه پدر از ایران خارج بشم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ساینا ردایی گفته است :
  سلام خدمت شما ثبت نام لاتاری 2 اکتبر 2019 شروع می شود .( البته الان شروع شده)
 1. صدف عباسی
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من و مادرم میخوایم برای لاتاری ثبت نام کنیم اما من ۲۳ سالم هستش و مادرم نمیتونه منو به عنوان همراه ثبت نام کنه اگه جدا جدا ثبت نام کنیم و یکی از ما قبول بشه میتونیم دونفرمون باهم ویزا بگیریم؟ چون میخوایم با خانواده بریم یعنی من و مادرم باهم باشیم میخواستم بدونم با این شرایط امکانش هست یا نه
 2. حامی مهاجر در پاسخ صدف عباسی گفته است :
  سلام در هنگام ثبت نام باید هر کدامتون به عنوان متقاضی اصلی و به صورت جدا ثبت نام نمایید. در صورت برنده شدن راهکار هایی وجود دارد که بعدا می توانید از مشاوران حامی مهاجر کمک بگیرید
 1. سعیدیوسفی
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من بیست و چهار سالمه متاهلم هستم با دو فرزند پسر دارای مدرک کارشناسی حسابداری اما پایان خدمت ندارم میتونم ثبت نام کنم
 2. حامی مهاجر در پاسخ سعیدیوسفی گفته است :
  سلام خدمت شما در صورت داشتن پاسپورت بله
 1. وحید
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس محترم پشتیبانی
  با توجه به عدم صدور ویزا برای ایرانیها آیا در لاتاری ۲۰۲۰ از ایران کسی موفق به دریافت ویزا شده است
  حتما کسانی قبول شده اند ولی سوال من این است که ویزا دریافت کرده اند یا نه؟؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ وحید گفته است :
  سلام خدمت شما بله می توانید نمونه ویزا های دریافتی را در سایت حامی مهاجر ملاحظه نمایید
 1. مرتضی
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام من امروز با خانومم کارای اخذ پاسپورت رو انجام دادیم میگن فعلا برگه تردد ب عراق رو میدیم تا بعد اربعین ک پاسپورت تون بیاد آیا توی اون برگه تردد شماره پاسپورت و... رو داره، که بتونیم موقت پبت نام کنیم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ مرتضی گفته است :
  سلام بله قابل قبول هست و هیچ مشکلی ندارد
 1. mostafa
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  وقت بخیر
  من فرم و کامل کردم continue رو میزنم صفحه بعد باز نمیشه
  با vpn هم وارد شدم باز نکرد برام
  یا گزینه مشخصات همسر تیک نمیخوره علامت ممنوع میاد روش
  ممنون میشم راهنمایی کنید
 2. حامی مهاجر در پاسخ mostafa گفته است :
  سلام اطلاعات رو به صورت صحیح وارد نکردید
 1. اس
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  سلام ببخشید شما ثبت نام انجام میدهید؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ اس گفته است :
  سلام بله هم حضوری و هم آنلاین
 1. مهدی بایری
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  باسلام من هنگام سابمیت کردن ثبت نام، ارور داد ومجبور شدم دوباره ثبت نام کنم .درسته میگن اگه دوبار ثبت نام کنی از گردونه انتخاب خارج میشی یا نه؟ممنون میشم جواب بدین
 2. حامی مهاجر در پاسخ مهدی بایری گفته است :
  سلام ثبت نام شما باطل شده است
 1. مبین حامدی
  ۱۴ مهر، ۱۳۹۸
  سلام دوتا سوال داشتم:
  1- من الان سال 12 هستم و هنوز دیپلم ندارم میتونم ثبت نام کنم؟ چون جوابارو وقتی میدن که من دیپلم گرفتم تا اون موقع... یا باید سال بعد اقدام کنم؟
  2- من پاسپورت دارم ولی تاریخش تموم شده تو فرمم شماره پاسپورت میخواد، میتونم از اون استفاده کنم یا نمیشه؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ مبین حامدی گفته است :
  سلام در صورت داشتن پاسپورت اعتبار دار م یتونید ثبت نام کنید.
 1. دریا
  ۱۵ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من الان متاهلم و در پروسه ی طلاق هستم،آیا وارد کردن نام همسرم در ثبت نام الزامیه؟باید چیکار کنم میشه اصلا اسمشو‌وارد نکنم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ دریا گفته است :
  سلام شما در هنگام ثبت نام اطلاعات واقعی که صحت دارند را وارد نمایید. متقاضی اصلی شما هستید مشکلی نخواهد بود.
 1. ناصر رصایی
  ۱۵ مهر، ۱۳۹۸
  سلام و خسته نباشید
  یک سوال تخصصی من سیبل دارم و میخواستم بدون در عکس لاتاری مشکل که ندارد
  تشکر
 2. حامی مهاجر در پاسخ ناصر رصایی گفته است :
  سلام اگر متعارف جامعه باشد مشکلی ندارد . در غیر این صورت باید اصلاح کنید و عکس بگیرید
 1. محمد
  ۱۵ مهر، ۱۳۹۸
  سلام در صورتی که در تاریخ ثبت نام فرد مجرد باشه و بعد از پایان ثبت نام متاهل بشه ودر صورت برنده شدن چه شرایطی پیش میاد.
 2. حامی مهاجر در پاسخ محمد گفته است :
  سلام در هنگام ثبت نام شما مجرد بزنید در صورت برنده شدن بعدا قابل اصلاح خواهد بود
 1. حسین جلیلی
  ۱۵ مهر، ۱۳۹۸
  امکان داره فردی که متاهل و دارای فرزند می باشد بخواهد فقط برای خودش ثبت نام کند؟ یعنی مشخصات و عکس همسر و فرزند در فرمها وارد نکند.( همسر و فرزند مایل به مهاجرت به آمریکا در صورت برنده شدن نباشند)
 2. حامی مهاجر در پاسخ حسین جلیلی گفته است :
  سلام باید تمام اطلاعات به صورت صحیح و بدون کم و کاستی وارد شود
 1. ak
  ۱۵ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام
  بنده پاسپورت ندارم و پروسه تهیه پاسپورت بشتر از مهلت ثبت نام لاتاری طول می کشه آیا راه دیگه ای برای ثبت نام وجود نداره مثلا انتخاب گزینه سوم تو فرم ثبت نام؟؟؟؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ak گفته است :
  سلام خدمت شما داشتن پاسپورت اعتبار دار الزامی است برای دریافت پاسپورت کمتر از یک هفته زمان نیاز هست و ثبت نام لاتاری تا 14 آبان مهلت دارد. در ضمن با توجه به نزدیک شدن به اربعین شما می توانید با دریافت برگه تردد موقت اقدام به ثبت نام لاتاری نمایید
 1. میلاد ملکی
  ۱۵ مهر، ۱۳۹۸
  سلام ی سوال داشتم درابطه با مدرک تحصیلی من سیکل دارم اگه لاتاری برنده بشم برم سفارت امریکا منو قبول میکنن با مدرک سیکل؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ میلاد ملکی گفته است :
  سلام موقع اگر از طریق موسسه ما ثبت نام کنید این مشکل در صورتی که برنده شوید قابل حل خواهد بود
 1. سعیدیوسفی
  ۱۵ مهر، ۱۳۹۸
  سلام برای گرفتن پاسپورت پایان خدمت لازمه که من ندارم میشه ثبت نام کرد
 2. حامی مهاجر در پاسخ سعیدیوسفی گفته است :
  سلام با توجه به نزدیکتر شدن اربعین با دریافت برگه تردد موقت برای عراق که شماره پاسپورت دارد ، از آن طریق نیز ثبت نام کنید .
 1. محمدحسين
  ۱۵ مهر، ۱۳۹۸
  سلام منظور از اسم مياني چيست؟مثلآ:اسم محمد حسين - حسين اسم مياني هست؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ محمدحسين گفته است :
  سلام ایرانی ها کلا اسم میانی (middle name) ندارند
 1. مصیب عزیزی
  ۱۵ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام خدمت شما من سرباز هستم و پاسپورت ندارم ظاهر باید پاس داشته باشم لطفاً منو راهنمای کنید که چکار کنم با تشکر
 2. حامی مهاجر در پاسخ مصیب عزیزی گفته است :
  سلام داشتن پاسپورت برای متقاضی اصلی ثبت نام الزامی است با توجه به نزدیکتر شدن اربعین با دریافت برگه تردد موقت برای عراق که شماره پاسپورت دارد ، از آن طریق نیز ثبت نام کنید .
 1. منیژه
  ۱۵ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من سال 2021 بیست و یک ساله میشم، میتونم به عنوان همراه با پدر و مادرم ثبت نام کنم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ منیژه گفته است :
  سلام اگر سن الان شما زیر 21 سال م یباشد و مجرد هستید م یتوانید در فرم والدین به عنوان همراه ثبت نام کنید.در صورت داشتن دیپلم خودتون نیز می توانید ثبت نام نمایید
 1. لیلا همدانی
  ۱۵ مهر، ۱۳۹۸
  همسر من نظامی هست و من دو تا فرزند زیر ۵ سال دارم آیا میتوانم به عنوان سرپرست ثبت نام کنم
 2. حامی مهاجر در پاسخ لیلا همدانی گفته است :
  سلام در صورت داشتن پاسپورت بله مشکلی ندارد
 1. Amirbahadorsahraee
  ۱۵ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  من هنوز سربازي نرفتم نميتونم شركت كنم؟؟ اگر پدر و مادرم برنده بشن من كه ٢٣سالمه يعني به هيچ عنوان نميتونم با اونا برم؟؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ Amirbahadorsahraee گفته است :
  با سلام؛ در صورت برنده شدن پدر یا مادرتان بعد از این که گرین کارتشان را دریافت کردند، می توانید به آنها بپیوندید
 1. Amirbahadorsahraee
  ۱۵ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  من هنوز سربازي نرفتم نميتونم شركت كنم؟؟ اگر پدر و مادرم برنده بشن من كه ٢٣سالمه يعني به هيچ عنوان نميتونم با اونا برم؟؟
 1. امامی
  ۱۶ مهر، ۱۳۹۸
  سلام.من معلم هستم و تا پنج سال تعهد محضری به آموزش و پرورش دادم. به همین خاطر تا تموم شدن این دوره،به من پاسپورت نمیدن.بدون پاسپورت میتونم ثبت نام کنم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ امامی گفته است :
  سلام متاسفانه داشتن پاسپورت الزامی است
 1. Rajabi
  ۱۶ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  من مدتي قبل اسمم را عوض كردم و شناسنامه جديد گرفتم ولي پاسپورتم كه اعتبار داره با اسم قبليم هست آيا لازمه پاسپورت جديد بگيرم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ Rajabi گفته است :
  سلام خیر نیازی نیست در فرم ثبت نام یک قست اسم شناسنامه ای وارد می شود و یک اقسمت مطابق پاسپورت
 1. علیرضا
  ۱۶ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من ناشنوا هستم دارای همسر و 2 فرزند میتونم خودم تنهایی ثبت نام کنم دیپلم ام پاسپورت تا 2021 اعتبار داره
 2. حامی مهاجر در پاسخ علیرضا گفته است :
  سلام بله مشکلی ندارد ولی اطلاعات همسر و فرزندتون رو باید دقیق وارد کنید. بعد از برنده شدن برای آن ها نمی توانید اقدام کنید مسله ای جداست
 1. Seyed Mansour
  ۱۶ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام من دارای همسر ودو فرزند 14 و12 ساله هستم .50 سال سن دارم وراننده پایه یک با سابقه بالا هستم ودارای تحصیلات سیکل میباشم ایا میتوانم در لاتاری شرکت کنم .لطفا راهنمایی کنید .با تشکر از حامی مهاجر
 2. حامی مهاجر در پاسخ Seyed Mansour گفته است :
  سلام بله هیچ محدودیتی ندارد و می توانید ثبت نام نمایید
 1. علی شهریاری
  ۱۶ مهر، ۱۳۹۸
  سلام.
  من الان در حال خدمتم و 2 ماه دیگه خدمتم تموم میشه راهی داره من بتونم بدون پاسپورت ثبت نام کنم. و دو ماه بعد یا بعد از اعلام نتایج پاسم رو ارائه بدم؟؟؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ علی شهریاری گفته است :
  با سلام، متاسفانه امکان انجام چنین کاری نیست
 1. A.s
  ۱۶ مهر، ۱۳۹۸
  سلام وقت بخیر دقیقا تا چه تاریخی وقت داریم ثبت نام کنیم؟؟؟چون من پاسپورت ندارم باید اقدام کنم ولی همسرم پاسپورت دارند.
 2. حامی مهاجر در پاسخ A.s گفته است :
  سلام خدمت شما ثبت نام تا لاتاری تا 14 آبان ادامه خواهد داشت و دریافت پاسپورت در کمتر از یک هفته قابل انجام خواهد بودو جای نگرانی نیست
 1. داود رحمانی
  ۱۷ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام پسر من کلاس 11 رشته تجربی است ایا میتواند در لاتاری ثبت نام کند یا میتواندزیر مجموعه برادرش ثبت نام نماید ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ داود رحمانی گفته است :
  سلام بله می تواند در لاتاری ثبت نام کند مشکلی ندارد ولی زیر مجموعه برادر نمی تواند. یا همراه والدین و یا به صورت متقاضی اصلی
 1. فرزاد اسماعیل زاده
  ۱۷ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  من همه موارد فرم لاتاری رو صحیح و تکمیل کردم
  اما بعداز زدن دکمه Continues خطا میده با فیلتر شکن هم همچنین
  مشکل از کجاست؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ فرزاد اسماعیل زاده گفته است :
  با سلام؛ می توانید برای ثبت نام لاتاری از طریق وب سایت ما یا از طریق حضور در موسسه حامی مهاجر اقدام نمائید.
 1. s
  ۱۷ مهر، ۱۳۹۸
  آیا عکسهای قدیمی لاتاری را می توان استفاده کرد
 2. حامی مهاجر در پاسخ s گفته است :
  خیر. عکس های لاتاری نباید قدیمی باشد. عکسی که 6 ماه از گرفتن آن گذشته است را نمی توان استفاده کرد.
 1. سید علی غفاری
  ۱۷ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من با 22 سال سن دانشجوی رشته ی علوم قضایی هستم و هنوز به خدمت سربازی نرفتم. خواستم بدونم بدون داشتن کارت پایان خدمت بازم میتونم در صورت برنده شدن در قرعه کشی گرین کارت امریکا رو دریافت کنم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ سید علی غفاری گفته است :
  با سلام، خیر. شما باید به صورت قانونی از کشور خارج شوید.
 1. محمد باحلي
  ۱۷ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من ١٦ سالمه
  آيا ميتونم لاتاري ثبت نام كنم؟؟
  چجوري؟؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ محمد باحلي گفته است :
  با سلام، بله می توانید از طریق وب سایت یا از طریق حضوری ثبت نام کنید. ما پرونده های بسیاری داشته ایم که شرایط آنها مانند شما بوده و گرین کارت آمریکا را از طریق لاتاری دریافت کرده اند.
 1. الناز سرسنگی
  ۱۷ مهر، ۱۳۹۸
  سلام وخسته نباشید،من تاریخ انقضا پاسپورتم دی ماه 98 برای ثبت نام لاتاری برای تمدید پاسپورت باید اقدام کنم یا مشکلی نیست،ممنون از شما
 2. حامی مهاجر در پاسخ الناز سرسنگی گفته است :
  با سلام؛ می توانید برای لاتاری ثبت نام کنید و اگر برنده باشید آنوقت ما مکاتبات لازم را برای شما انجام خواهیم داد.
 1. علی حسینی
  ۱۷ مهر، ۱۳۹۸
  سلام، برای ثبت نام لاتاری میخوام اقدام به اخذ گذرنامه کنم، با توجه به اینکه فعلا قصد خروج از کشور ندارم، برای صدور گذرنامه ملزم به پرداخت ودیعه و دریافت مجوز خروج از کشور هستم؟!
 2. حامی مهاجر در پاسخ علی حسینی گفته است :
  با سلام؛ اگر خدمت سربازی را گذرانده باشید، نیازی نیست.
 1. ali.good
  ۱۸ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام .برای ثبت نام اگر فرزند بالای 21 سال و مجرد داشته باشید . باید اسم فرزند رو وارد کنیم یا نه؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ali.good گفته است :
  با سلام، فرزندان بالای 21 سال نمی توانند به همراه پدر و مادر ثبت نام کنند. می توانند خودشان اقدام نمایند.
 1. مرجان
  ۱۸ مهر، ۱۳۹۸
  سلام خسته نباشین. من از طریق مؤسسة شما ثبت نام کردم و همزمان یکی از دوستان هم ثبت نام من رو انجام دادن. الان ثبت نام من حذف شده؟؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ مرجان گفته است :
  با سلام؛ اگر دو بار ثبت نام برای شما انجام شود، شانس شما از دست رفته است
 1. ایمان ابراهیمی
  ۱۸ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام ایا مدرک تافل بعد قبولی در لاتاری الزامیست؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ایمان ابراهیمی گفته است :
  با سلام؛ خیر. مدرک زبان الزامی نیست
 1. سردار
  ۱۸ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام خدمت شما و همکارانتون
  من چندساله بدون هیچ مشکلی دارم ثبت نام لاتاری انجام میدم اما امسال متاسفانه به خاطر نداشتن پاسپورت نمیتونم چون بنده دانشجو هستم یه مراحل خاصی داره گرفتن پاسپورت
  اما یه موضوعی به چشمم خورد در سامانه خدمات انتظامی در پروفایل خودم دیدم که قسمتی به نام خرید سریال گذرنامه هست با اعتبار 3 ماه
  میخواستم ببینم اگر من با اینکه پاسپورت ندارم این سریال رو خریداری کنم میتونم در لاتاری ثبت نام کنم؟؟؟
  باتشکر فراوان
 2. حامی مهاجر در پاسخ سردار گفته است :
  با سلام؛ متاسفانه این موضوع از حیطه کاری ما خارج است و نمی توانیم مشاوره ای به شما دهیم. باید از این موضوع اطمینان حاصل کنید که شماره پاسپورت معتبر و قانونی باشد.
 1. فرزاد خوش رو
  ۱۸ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  بنده مي خواهم از طريق شما در لاتاري ثبت كنم ، منتهي يك سوالي در مورد تكميل فرم شما دارم . بنده اقامت توريستي تركيه رو دارم و در حال حاضر ساكن تركيه هستم ، در قسمت آدرس پستي بايدحتما آدرسم در تركيه را واردكنم ياامكان اينكه كشور محل سكونت رو تركيه اعلام كنم منتهي آدرس پستي منزل پدرم در ايران رو بدهم وجود دارد ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ فرزاد خوش رو گفته است :
  با سلام؛ آدرسی را وارد کنید که در هنگام پر کردن فرم در آنجا زندگی می کنید. در صورت برنده شدن کارشناسان ما به شما مشاوره خواهند داد
 1. علی
  ۱۸ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام خسته نباشید لطفا میشه در مورد تمکن مالی کامل توضیح دهید
  (چه شرایطی داره و چه شرایطی باید. رعایت بشه)
 2. حامی مهاجر در پاسخ علی گفته است :
  با سلام؛ برای کسب اطلاعات مقاله تمکن مالی و اسپانسر را مطالعه کنید.
 1. محمدرضا
  ۱۹ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  شما نوشتید که اگه دیپلم نداشته باشیم میتونیم توی لاتاری ثبت نام کنیم ولی ویزا نمیتونیم بگیریم
  خب اینطوری که ثبت نام لاتاری کاملا بی دلیله برای کسی که الان دیپلم نداره
 2. حامی مهاجر در پاسخ محمدرضا گفته است :
  با سلام؛ پرونده های بسیاری بوده اند که شرایط آنها مانند شما بوده و توسط موسسه ما ویزای لاتاری دریافت کرده اند. شرطی برای افرادی وجود دارد که در صورت نداشتن دیپلم باید 2 سال سابقه کار در 5 سال اخیر در شغل های تائید شده توسط اداره کار آمریکا داشته باشند.
 1. حامد عبداللهی
  ۱۹ مهر، ۱۳۹۸
  سلام خسته نباشید شما جمعه ها هم تا 9 شب هستید؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ حامد عبداللهی گفته است :
  با سلام؛ ما 7 روز هفته از ساعت 9 صبح تا 9 شب آماده خدمت رسانی هستیم
 1. ارجمندی
  ۱۹ مهر، ۱۳۹۸
  سلام میشه عکس و در موسسه گرفت؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ارجمندی گفته است :
  سلام بله عکس در مجموعه حامی مهاجر گرفته می شود
 1. علیرضا
  ۱۹ مهر، ۱۳۹۸
  سلام ببخشید من ثبت نام نکردم اول از شما سوال کنم بعد ثبت نام کنم 1 - من دیپلم صنایع چوب کاغذ و فنی حرفه ای میشه ثبت نام کرد 2 - زبان انگلیسی یاد ندارم مشکلی نداره 3 - سابقه کار در امریکا ندارم میشه ثبت نام کرد 4 - آیا ناشنوایان و کم بینایان ثبت نام میکند لطفا 4 تا سوال جواب بدی خیلی سپاسگذارم
 2. حامی مهاجر در پاسخ علیرضا گفته است :
  با سلام؛ پاسخ اول) مشکلی ندارد می توانید ثبت نام کنید. پاسخ دوم) نیاز به مدرک زبان نیست. پاسخ سوم) نیاز به سابقه کار در آمریکا نیست. پاسخ چهارم) بله می توانند ثبت نام کنند مشکلی نیست، اما عکس هایشان باید بدون سمعک و عینک باشد.
 1. پوری فلاحتی
  ۱۹ مهر، ۱۳۹۸
  با درود و سپاس.
  ۱_من چند سال پیش ۲ فرزند خوانده داشتم که بنا به دلایلی مجبور شدم ۳ سال پیش به بهزیستی تحویلشون بدم. الان اسم دو تاشون در شناسنامه منو همسرم هست گفتن تا سرپرست جدید اسمشون باید در شناسنامه شما باشه. برای ثبت نام چیکار کنیم؟
  ۲_ من شنیدم با بنی که ترامپ گذاشته فقط به برندگانی ویزا میدن که یا دانشگاه آمریکا ثبت نام کنن که اونم برا مقطع فوق و دکترا مدرک زبان میخواد یا جاب آفر که باز اونم زبان میخواد. نظر شما درین موارد چیه؟ سپاس از پاسختون
 2. حامی مهاجر در پاسخ پوری فلاحتی گفته است :
  با سلام؛ به دلیل اینکه آن دو فرزند نامشان در شناسنامه شما و همسرتان است، هنگام ثبت نام باید اطلاعات آنهارا وارد کنید. در صورت برنده شدن مشاورین ما به شما کمک خواهند کرد
 1. مجتبی
  ۱۹ مهر، ۱۳۹۸
  باسلام
  اگر برنده لاتاری بشیم و تمکن مالی رو نتونیم به سفارت ارائه بدهیم ویزامون رد میشه؟من هزینه بلیط وسفارت وتقریبا3ماه زندگی در امریکا رو دارم ولی حال نمی دونم لاتاری ثبت نام کنم یانه.
  خواهش می کنم بنده رو راهنمایی کنید.
  سپاس
 2. حامی مهاجر در پاسخ مجتبی گفته است :
  با سلام؛ در صورتی که نتوانید در خاک آمریکا از خود حمایت کنید یا به اصطلاح تمکن مالی مد نظر را فراهم نکنید، آنوقت آنها نمی توانند شما را قبول کنند و به احتمال زیاد رد خواهید شد
 1. محمد
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  سلام. من قراره ثبت نام کنم .آیا مشخصات پاسپورت افراد تحت تکفل هم لازم هست بر ای ثبت نام؟ همسر و فرزند زیر 21 سال
 2. حامی مهاجر در پاسخ محمد گفته است :
  با سلام؛ خیر نیازی نیست. اما اگر بخواهید دو شانسه ثبت نام کنید، یعنی همسرتان متقاضی اصلی باشد و شما زیر مجموعه ایشان، پس آنوقت نیاز است که همسرتان نیز پاسپورت داشته باشد
 1. علی احمدی
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام
  یه دختر دوازده ساله دارم.میشه برای اون هم جداگانه ثبت نام کنم ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ علی احمدی گفته است :
  با سلام؛ خیر نمی توانید
 1. مریم
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  ببخشید میخواستم بدونم بعد از برنده شدن در لاتاری ، باید چه شرایطی رو داشته باشیم تا بتونیم ویزا بگیریم؟ با توجه به این سخت گیری ها
 2. حامی مهاجر در پاسخ مریم گفته است :
  با سلام؛ در صورت برنده شدن در لاتاری 2021 مشاورین ما به شما کمک خواهند کرد
 1. سلیمانی
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  با عرض سلام و خسته نباشید.
  ببخشید من یه سوال داشتم.من الان دانشجوی ترم یک داروسازی در یکی از دانشگاه های برتر کشور هستم.میخواستم بدونم اگر برنده شم شرایط ادامه تحصیل به چه صورت است؟باید حتما از ترم یک شروع کنم؟ یا باید آزمون جداگانه ای داد؟
  خیلی ممنون میشم اگر پاسخ بدید.
 2. حامی مهاجر در پاسخ سلیمانی گفته است :
  با سلام؛ در صورت برنده شدن باید وضعیت شما بررسی شود تا مشاورین ما بتوانند به شما کمک کنند. برای این کار می توانید در پنل کاربری خود در وب سایت ما فرم ارزیابی تکمیل کنید
 1. Adelgavili
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  سلام وقتتون بخیرخسته نباشید سوالی داشتم خدمتتون سوالم اینکه در حال حاظر بنده در حال خدمتم وپاسپورت ندارم با این شرایط میتونم ثبت نام کنم یاخیر ممنونم
 2. حامی مهاجر در پاسخ Adelgavili گفته است :
  با سلام؛ متاسفانه بدون داشتن پاسپورت نمی توانید ثبت نام کنید
 1. مجتبی
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام وتشکر از پاسخگویی شما
  باید تمکن مالی را وقتی به خاک امریکا رسیدم ارائه بدهیم؟ نیاز نیست به سفارت ارائه کنیم.
  با سپاس فراوان
 2. حامی مهاجر در پاسخ مجتبی گفته است :
  با سلام؛ تمکن مالی را باید به سفارت ارائه کنید
 1. پوری فلاحتی
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  سپاس از پاسختون. ولی ما هیچ خبری از بچه ها نداریم . عکسی هم ندارم ازشون. واقعاً می بایست چیکار کرد؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ پوری فلاحتی گفته است :
  با سلام، نیازی به وارد کردن اطلاعات دقیق بچه ها نیست. عکس هم می توانید هر چیزی آپلود کنید، چون نمی توانید آنها را با خود به آمریکا ببرید. به دلیل اینکه اسم آنها در شناسنامه شما است باید یک اطلاعاتی وارد کنید
 1. Fati
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  سلام میخواستم بدونم امسال هم لاتاری هست یا نه در ضمن سایت لاتاری بسته است نمیشه وارد شد میشه بگید چرا ممنون از شما
 2. حامی مهاجر در پاسخ Fati گفته است :
  با سلام؛ ثبت نام لاتاری شروع شده و 24 روز تا پایان ثبت نام باقی مانده است. وب سایت مشکلی ندارد.
 1. یاسمین
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  سلام. من یک دختر 27 ساله هستم و شرایط ثبت نام رو دارم. مادر بنده تحصیلات اکادمیک ندارند همچنین سوابق شغلی نیز ندارندو خونه دار هستند. با همه ی شرایطی که من متوجه شدم انگار نمیتونم برای ایشون ثبت نام انجام بدم.ممکنه راهی برای مادر هم وجود داشته باشه که با من بیاد؟ ضمن اینکه پدر فوت شده و تک فرزند هستم
 2. حامی مهاجر در پاسخ یاسمین گفته است :
  با سلام؛ اگر سابقه شغلی 2 ساله در 5 سال اخیر در بین شغل های مورد تائید اداره کار آمریکا دارند، می توانند ثبت نام کنند. در غیر این صورت شانسی ندارند
 1. adel
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  سلام خسته نباشید من کارت پایان خدمت ندارم ایا نیازی به کارت پایان خدمت هست برای ثبت نام و مراحل بعد از آن؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ adel گفته است :
  با سلام؛ نیازی به کارت پایان خدمت نیست، اما برای ثبت نام باید پاسپورت داشته باشید
 1. مجتبی
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  تمکن مالی برای شخص برنده چقدر هست؟
  سپاس
 2. حامی مهاجر در پاسخ مجتبی گفته است :
  با سلام؛ برای کسب اطلاعات مقاله تمکن مالی و اسپانسر را مطالعه کنید.
 1. رضا
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام من چهار ماه دیگه دیپلم کاردانش کامپیوتر میگیرم تو قسمت مدرک باید چه گزینه ای انتخاب کنم ؟ البته سابقه کار برای ارایه در صورت قبولی دارم
 2. حامی مهاجر در پاسخ رضا گفته است :
  با سلام؛ می توانید گزینه دیپلم را انتخاب کنید. به دلیل اینکه اعلام نتایج 6 ماه آینده اعلام می شود
 1. هادی
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام میخواهم بدونم افرادی که خدمت سربازیشون توی سپاه بوده افسر ویزاشون رو رد نمیکنه؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ هادی گفته است :
  با سلام؛ خیر رد نخواهند شد. به دلیل اینکه به خواست خودشان نبوده است
 1. saba
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  سلام.بابت سایت خوبتون ممنون.خواستم بپرسم اگه قبول شدیم هزینه رفتن به امریکا و گرفتن منزل حدودا چه قدر خواهد شدو سوال دیگه که داشتم اینه که من پشت کنکوری هستم و دانشگاه نرفتم چه طور میتونم دانشگاه اونجا رو شرکت کنم واایا امکان شرکت توی دانشگاه دولتی که هزینه زیادی همراه نداشته باشه هست؟؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ saba گفته است :
  با سلام؛ در صورت برنده شدن در لاتاری هزینه ها توسط مشاورین به شما گفته خواهد شد و برای اجاره یا خرید خانه می توانید مقاله هزینه زندگی در آمریکا را مطالعه کنید. در صورت برنده شدن در لاتاری تقریبا تحصیل برای شما رایگان خواهد شد.
 1. کژال
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  سلام وقت بخیر
  واکسیناسیون ها چ زمانی باید انجام شود؟
  ضمن اینکه مدرکی از اون دسته از واکسیناسیون ها که از بدو کودکی انجام شده نداریم؟
  ضمنا در صورت برنده شدن کجا مصاحبه انجام میشود و با چ زبانی انگلیسی یا فارسی؟

  با تشکر
 2. حامی مهاجر در پاسخ کژال گفته است :
  با سلام؛ مصاحبه ها در سفارت آمریکا در آنکارا، ایروان و ارمنستان برای ایرانی ها انجام می شود. در صورت برنده شدن مشاورین ما به شما توضیح خواهند داد
 1. سید مسعود رشیدی
  ۲۰ مهر، ۱۳۹۸
  سلام . اگه کسی با برنده شدن در لاتاری اقامت آمریکا رو بگیره میتونه بدون مشکل هر وقت خواست به ایران سفر کنه؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ سید مسعود رشیدی گفته است :
  با سلام؛ بله می تواند به دلیل اینکه گرین کارت آمریکا را در اختیار دارد
 1. kiana
  ۲۱ مهر، ۱۳۹۸
  سلام. ممنون میشم جواب بدین.. وقتی غیرحضوری ثبت نام کنیم یعنی باید براتون عکس بفرستیم. درسته؟ 1) اسکن شده براتون بفرستیم؟
  2) نی نی ما هنوز 5 ماهش نشده، ظاهرا براش عکس لازمه. درسته؟
  3) عکس باحجاب بهتره واسه لاتاری یا بی حجاب؟ اگه نگید فرقی نمیکنه..
 2. حامی مهاجر در پاسخ kiana گفته است :
  سلام؛ بله باید عکس بفرستید. برای اطلاعات بیشتر مقاله شرایط عکس لاتاری را مطالعه کنید. عکس ها نباید اسکن شده باشند و فرزند شما نیاز به گرفتن عکس دارد. عکس گرفتن کاملا اختیاری است و اجباری برای حجاب یا بی حجابی نیست.
 1. Ali sina Kazemi
  ۲۱ مهر، ۱۳۹۸
  سلام و درود خدمت شما:برای ثبت نام در گرین کارت سال ۲۰۲۱ در قسمت گزینه ۷ شماره پاسپورت ضروری است؟
  چون من پاسورت ندارم
 2. حامی مهاجر در پاسخ Ali sina Kazemi گفته است :
  با سلام؛ بله ضروری است. در صورت نداشتن پاسپورت نمی توانید ثبت نام کنید
 1. م. پناهی
  ۲۱ مهر، ۱۳۹۸
  سلام. میخواستم بپرسم اگه در لاتاری ثبت نام انجام و کد تایید گرفته باشیم و بعد متوجه بشیم که مثلا تاریخ یا شماره پاسپورت را اشتباه وارد کردیم آیا امکان ثبت نام مجدد وجود داره ؟ راهکار تصیح چیه ؟
  ممنون
 2. حامی مهاجر در پاسخ م. پناهی گفته است :
  با سلام؛ اگر با یک نام و نام خانوادگی و یک شماره پاسپورت دو بار ثبت نام کنید، شانس شما به کلی از دست می رود
 1. ویولت
  ۲۱ مهر، ۱۳۹۸
  سلام خسته نباشید شما برای کسانی که 69 ساله باشندو خانه دار و سابقه کار 2 ساله در 5 سال اخیر ندارند میتونین در صورت برنده شدن کاری انجام بدین؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ویولت گفته است :
  با سلام؛ در صورتی که مدرک دیپلم داشته باشند می توان پرونده آن فرد را پیگیری کرد
 1. saiyadi
  ۲۱ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام
  با داشتن مدرک لیسانس IT و چند سال سابقه منشی گری و صندوق داری و مسول دفتری میتوان ویزای لاتاری رو گرفت؟
  در صورت برنده شدن میتوانم مادر و خواهرم را هم با خودم ببرم؟
  و اینکه تمکن مالی تا چه مقدار باید باشه؟
  متشکرم از وقتی که میگذارید.
 2. حامی مهاجر در پاسخ saiyadi گفته است :
  با سلام؛ شانس دریافت ویزا را خواهید داشت. در صورت برنده شدن باید مراحل دریافت ویزای مادر و خواهر شما انجام شود که ما می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم. برای اطلاعات درباره تمکن مالی، مقاله تمکن مالی و اسپانسر را مطالعه کنید.
 1. علیرضا
  ۲۱ مهر، ۱۳۹۸
  سلام سلامت باشید ناشنوا هستم نمیتونم ثبت نام خورده یا نه و من مشخصات خودم ثبت نام کردم برای ذخیره اطلاعات شماره موبایل وارد کردم پیامک تایید انجام دادم ولی یادم رفت مشخصات همسر و فرزندم ننوشتم عکسهارو اپلود نکردم چکار کنم دوباره از اول ثبت نام کنم یا خیر
 2. حامی مهاجر در پاسخ علیرضا گفته است :
  اگر پرداخت نکرده اید، می توانید دوباره اطلاعات خود را وارد کنید. اما اگر پرداخت داشته اید، در پنل کاربریتان تیکتی ارسال کنید تا همکاران ما موارد مورد نظر شما را ویرایش کنند.
 1. ویولت
  ۲۱ مهر، ۱۳۹۸
  سلام خسته نباشید شما برای کسانی که 69 ساله باشندو خانه دار و سابقه کار 2 ساله در 5 سال اخیر ندارند میتونین در صورت برنده شدن کاری انجام بدین؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ویولت گفته است :
  با سلام؛ در صورتی که مدرک دیپلم داشته باشند می توان پرونده آن فرد را ادامه داد
 1. قاصدک
  ۲۱ مهر، ۱۳۹۸
  آیا اگر کسی در لاتاری خودش ثبت نام کنه و برنده بشه، بعد از برنده شدن، میتونه با حامی مهاجر ارتباط برقرار کنه تا راهنمایی‌ و مشاوره لازم برای ادامه کارها براش انجام بشه؟ البته با پرداخت هزینه‌های مشاوره.
 2. حامی مهاجر در پاسخ قاصدک گفته است :
  با سلام، بله می توانید این کار را انجام دهید. ما از اعتماد شما متشکریم
 1. دانیال
  ۲۱ مهر، ۱۳۹۸
  سلام خدمت شما
  ببخشید من دانشجو هستم به پلیس+10 مراجعه کردم واسه پاسپورت، جواب دادن که میتونم فقط پاسپورت موقت داشته باشم، زمانش هم از سروع تا پایان سفرم هستش.. تکلیف پاسپورت واسه امثال من چیه؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ دانیال گفته است :
  با سلام؛ می توانید با شماره پاسپورتی که به شما داده شده ثبت نام کنید
 1. Aria
  ۲۲ مهر، ۱۳۹۸
  سلام ببخشید اگه کسی برنده بشه شما مشاوره های لازم در زمینه ی پیدا کردن شغل و ادامه تحصیل به برندگانتون میدین دیگه؟ و سوال دوم اینکه من شنیده بودم بیشتر از یه حدی نمیشه پول از کشور خارج کرد بعد اگه کسی قبول شه مثلا بخواد 2 میلیارد پول ببره مشکل نداره؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ Aria گفته است :
  با سلام؛ در صورت برنده شدن مشاورین ما به شما کمک خواهند کرد، اما ابتدا بر روی دریافت ویزای گرین کارت لاتاری تمرکز خواهند کرد. درباره خارج کردن پول از کشور باید از مشاور سوال کنید.
 1. شيما جانقربان
  ۲۲ مهر، ۱۳۹۸
  سلام و وقت بخير
  آيا با توجه به اين كه من 23 سال دارم, مادرم موقع ثبت نام نبايد مشخصات من را در بخش تعداد و مشخصات فرزندان ذكر كند؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ شيما جانقربان گفته است :
  با سلام؛ فقط فرزندان مجرد زیر 21 سال می توانند همراه با خانواده ثبت نام کنند. در غیر این صورت فرزندان باید خودشان برای ثبت نام اقدام کنند.
 1. مهسا صفوي
  ۲۲ مهر، ۱۳۹۸
  اگه كسي لاتاري قبول شه هرينشو امريكا به عهده ميگيره يا حدودا ب پرل ايران چقدر هزينه ميشه
  سوال بعد اينكه ميگن درصد قبرلي اونايي ك موقعيت سغلي مناسب دارن بالاتره و برن سفارت امريكا كلا ايرانيارو حتي اگه قبرل سن رد ميكنن ميشه توضيح بدين
 2. حامی مهاجر در پاسخ مهسا صفوي گفته است :
  با سلام؛ در صورت برنده شدن باید خودتان هزینه های مورد نظر را فراهم کنید. اعلام نتایج لاتاری به صورت کاملا شانسی صورت می پذیرد و شغل یا مدرک تحصیلی تاثیری بر شانس برنده شدن شما نخواهد داشت.
 1. غلامرضا حقگو
  ۲۲ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  من چند بار در سایت اصلی اطلاعات را وارد می کردم و تا آخرین مرحله می رفتم و سابمیت را که فشار می دادم ارور میداد و دو باره اطلاعات را از اول وارد کردم و سابمیت را زدم و با موفقیت ثبت شد و شماره تایید داد .آیا در مراحل اولیه که سابمیت نمی شد مشکلی برای ثبت نام در مرحله آخر که سابمیت شده بوجود نمی آید؟یعنی ثبت نام صحیح است؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ غلامرضا حقگو گفته است :
  با سلام؛ خیر مشکلی پیش نمی آید. به دلیل مسائل امنیتی فرم ارور می دهد
 1. غلامرضا حقگو
  ۲۲ مهر، ۱۳۹۸
  و سوال دیگر اینکه فکر کنم محل تولد فرزندم را اشتباه نوشته باشم.مشکلی پیش میاد برای ثبت نام؟و چطور میشه دوباره نگاه کرد که یقین پیدا کنم درست نوشته ام یا خیر؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ غلامرضا حقگو گفته است :
  شما قبل از سابمیت اطلاعات را می توانستید مشاهده کنید و اگر آن را ذخیره نکرده باشید، هیچ راهی برای مطمئن شدن از درستی ثبت نام وجود ندارد
 1. ابراهیم کیانی
  ۲۲ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام .سایز عکس من 237 کیلو بایت و رزولوشن 80*800 میباشد .خواستم بدونم مشکلی نداره برا ثبت نام ؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ ابراهیم کیانی گفته است :
  با سلام؛ خیر مشکلی ندارد
 1. مرضیه
  ۲۲ مهر، ۱۳۹۸
  سلام وقت بخیر
  من ثبت نام کردم و تا مرحله آخر پیش رفتم اما گزینهcontinueرا که میزنم erorrمیده،یعنی ثبت نام کامل نشده؟!اگه ی وقت دیگه دوباره برم و ثبت نام کنم مشکلی پیش نمیاد؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ مرضیه گفته است :
  با سلام؛ خیر در صورت مواجه شدن با ارور دوباره تلاش کنید
 1. پریناز موسوی
  ۲۲ مهر، ۱۳۹۸
  سلام. من 20 ساله هستم. برای ثبت نام، وقتی زیر مجموعه ی پدر و مادرم ثبت نام بکنم، دیگه نمیتونم جداگانه ثبت نام بکنم؟
  و اگر بخواهم زیر مجموعه ی پدر و مادرم باشم، یکبار از طرف مادرم و یکبار از طرف پدرم ثبت نام میشوم. درسته؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ پریناز موسوی گفته است :
  با سلام؛ هم می توانید به عنوان زیر مجموعه پدر و مادر ثبت نام کنید و هم می توانید خودتان تکی ثبت نام داشته باشد. در واقع شما 3 شانس برای برنده شدن دارید
 1. شین
  ۲۲ مهر، ۱۳۹۸
  من دانشجوی کارشناسی پرستاری ازاد ترم یک هستم.
  درصورت قبولی ایا امکان ادامه رشته خودم و تطابق واحد وجود داره؟یا باید در ازمون satشرکت کنم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ شین گفته است :
  با سلام؛ در صورت برنده شدن مشاورین ما به شما توضیح خواهند داد
 1. داود احمدی
  ۲۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام
  من در موسسه شما شرکت کردم ولی هیچ ایمیل یا پیامک تاییدی دریافت نکردم آیا به معنی ثبت نام غلط است؟؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ داود احمدی گفته است :
  با سلام؛ اگر هزینه را پرداخت نکرده باشید فرم شما بررسی نمی شود، اما اگر پرداخت داشته اید و فرم شما بررسی نشده وارد پنل کاربری خود شوید و تیکتی ارسال کنید تا بررسی شود.
 1. یوسف عطائی تپراقلو
  ۲۳ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام آیا برای ثبت نام در لاتاری برای تمام اعضای خانواده پاسپورت لازم است؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ یوسف عطائی تپراقلو گفته است :
  با سلام؛ خیر فقط متقاضی ثبت نام باید پاسپورت داشته باشد. به طور مثال اگر خانم و آقایی بخواهند دو شانسه ثبت نام کنند (یک بار آقا متقاضی و یک بار خانم متقاضی می شود)، در این صورت هر دو باید پاسپورت در اختیار داشته باشند.
 1. فرناز
  ۲۳ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام ببخشید میخواستم بدونم در امریکا مانند کانادا پوشش هایی و یا مدارسی برای بچه های خاص و عدم تمرکز وجود دارد که هم از آموزش های خاص و مدارس مخصوص استفاده کنند که به صورت دولتی باشه و هم مزایا و چیز هایی برای اینگونه بچه ها داشته باشه. چون من فقط به خاطر درمان و آموزش می خوام در لاتاری ثبت نام کنم تا آینده خوبی پسرم داشته باشه. البته اگر اسمم در بیاد
 2. حامی مهاجر در پاسخ فرناز گفته است :
  با سلام؛ وضعیت شما خاص است و جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس بگیرید. همچنین می توانید پنل کاربری ایجاد کنید و فرم ارزیابی پر کنید تا وضعیت شما بررسی شود
 1. محمد
  ۲۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام.ببخشید یکی از پسرای من هنوز یک سالشه آیا واسه اونم باید پاسپورت باید گرفت؟ممنون
 2. حامی مهاجر در پاسخ محمد گفته است :
  با سلام؛ خیر نیازی نیست. فقط متقاضی هنگام ثبت نام نیاز به پاسپورت دارد
 1. محمد
  ۲۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام.ببخشید یکی از پسرای من هنوز یک سالشه آیا واسه اونم باید پاسپورت باید گرفت؟ممنون
 2. حامی مهاجر در پاسخ محمد گفته است :
  با سلام؛ خیر نیازی نیست. فقط متقاضی اصلی باید پاسپورت داشته باشد
 1. m
  ۲۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من فرم رو پر میکنم ولی بعدش که continue رو میزنم ارور میده چند دفعه هم امتحان کردم چیکار میتونم بکنم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ m گفته است :
  با سلام؛ می توانید از طریق موسسه حامی مهاجر چه از طریق حضوری و غیر حضوری ثبت نام کنید
 1. m
  ۲۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام من فرم رو پر میکنم ولی بعدش که continue رو میزنم ارور میده چند دفعه هم امتحان کردم چیکار میتونم بکنم؟
 2. حامی مهاجر در پاسخ m گفته است :
  با سلام؛ می توانید از طریق موسسه حامی مهاجر ثبت نام خود را انجام دهید
 1. یونس ولیزاد
  ۲۳ مهر، ۱۳۹۸
  با سلام و خسته نباشید. من متولد 1376=1997 هستم و چون هنوز نرفتم سربازی پاسپورت نگرفتم حالا ایا من میتونم ثبت نام کنم برای لاتاری یا نه ؟؟؟
  تو رو خدا نگین نه نمیتونم :(((
 2. حامی مهاجر در پاسخ یونس ولیزاد گفته است :
  با سلام؛ متاسفانه بنابر قوانین امسال بدون پاسپورت نمی توانید ثبت نام کنید
 1. محمد
  ۲۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام.ببخشید یکی از پسرای من هنوز یک سالشه آیا واسه اونم باید پاسپورت باید گرفت؟ممنون
 2. حامی مهاجر در پاسخ محمد گفته است :
  با سلام؛ خیر نیازی نیست. فقط متقاضی اصلی باید پاسپورت داشته باشد
 1. nastaran
  ۲۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام عذر میخام شما نوشتید برای ثبت نام مدرک تحصیلی نیاز نیس اگه گیرم برنده شدیم اون وقع مدرکو چیکار کنیم
 2. حامی مهاجر در پاسخ nastaran گفته است :
  آن وقت باید 2 سال سابقه کار در 5 سال اخیر ارائه کنید که مورد تائید اداره کار آمریکا نیز باشد
 1. m
  ۲۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام عذر میخام اگه کسی که مدرک تحصیلی نداره ثبت نام کنه وبرنده شه تکلیف چیه
 2. حامی مهاجر در پاسخ m گفته است :
  با سلام؛ در این صورت باید سابقه شغلی ارائه کنید
 3. حامی مهاجر در پاسخ m گفته است :
  با سلام؛ در این صورت باید سابقه شغلی ارائه کنید
 4. حامی مهاجر در پاسخ m گفته است :
  با سلام؛ در این صورت باید سابقه شغلی ارائه کنید
 1. حسین
  ۲۳ مهر، ۱۳۹۸
  سلام. میشه فعلا برای ثبت نام پاسپورت نگرفت؟ و برای این کار دلیل موجه داشته باشیم. و بعد از قبولی اطلاعات پاسپورت را ارائه بدیم.
 2. حامی مهاجر در پاسخ حسین گفته است :
  با سلام؛ کسانی که توان دریافت پاسپورت را دارند، باید آن اطلاعات را ارائه کنند. کسانی که ملیت کشوری را ندارند یا به دلایل قانونی نمی توانند پاسپورت دریافت کنند، از ارائه کردن پاسپورت معافند
ثبت دیدگاه
پشتیبانی واتس اپ