هشدار به برندگان لاتاری

امتیاز 4.86/5
ardate 19 اسفند، 1397
هشدار به برندگان لاتاری

افراد متعددی به موسسه حامی مهاجر مراجعه نموده اند و اظهار نظر کرده اند که به شرکتی جهت ادامه پرونده لاتاری رفته اند و از آنها اطلاعات کیس نامبر، تاریخ تولد و باقی اطلاعات هویتی گرفته شده و قراردادی جهت امضاء به آنها ارائه شده که هیچ نسخه ای را تحویلشان نداده اند. این افراد می گویند به این بهانه به آنها قرارداد تحویل داده نشده که وقتی که هزینه ای پرداخت کردید، یک نسخه را تحویل خواهیم داد و همچنین می گویند که آن موسسه اصرار داشته که حداقل مبلغ ناچیزی (50 هزار تومان) پرداخت کنید تا مطمئن شویم شما مشتری خوبی هستید. در این مقاله هدف بر این است که درباره هشدار به برندگان لاتاری را به طور مختصر توضیح دهیم، لذا توضیه می کنیم این مطلب را از دست ندهید.

6 نکته برای برندگان لاتاری

  1. اگر با هر موسسه ای قراردادی را امضاء می کنید، حتی اگر مبلغی را پرداخت نکرده اید باید یک نسخه از قرارداد به شما تحویل داده شود. اگر این کار را انجام ندهید باید بدانید که شما قراردادی را امضاء کرده اید که هیچ نسخه ای از آن ندارید و این اتفاق می تواند بدین معنی باشد که شخص طرف قرارداد شما می تواند به راحتی با امضای خودتان، شمار را بدهکار کند. البته لازم به ذکر است که این نوع کلاهبرداری ها بین دلالان املاک زیاد اتفاق می افتد.
  2. دقت داشته باشید با موسسه ای که با پیش پرداخت (50 هزار تومانی) قصد بستن قرارداد 2 یا 3 میلیون تومانی را دارد، به مشکلی بر نخورید. البته لازم به ذکر است دلیل بر اصرار پرداخت این مبلغ این است که، تا زمانی که این پیش پرداخت را واریز نکنید قرارداد ارزش چندانی ندارد، اما زمانی که این مبلغ واریز شود قرارداد لازم الجراست. دقت کنید قراردادی که حتی یک نسخه از آن را در اختیار ندارید، می تواند باعث مشکلاتی جدی شود.
  3. شما برنده لاتاری هستید و مسلما از این اتفاق خوشحال هستید، اما نگذارید که از خوشحالی شما سوء استفاده شود. اطلاعات شماره کیس نامبر و تاریخ تولدتان را به دست هر کسی نسپارید، زیرا می توانند شانس دریافت ویزای شما را از بین ببرند. 
  4. شخصی که برای ادامه پرونده لاتاری به موسسه حامی مهاجر مراجه نموده بود، بیان کرد که موسسه ای گفته است که شما 60% شانس دریافت ویزا را دارید، اما سوال اینجاست که این اشخاص طی چه محاسباتی به عدد 60% رسیده اند؟
  5. فرد دیگری که برای ادامه پرونده لاتاری به آن موسسه مراجعه کرده بود، به او گفته بودند که ما در آمریکا وکیل قانونی داریم. دقت داشته باشید که برنده های لاتاری به هیچ وجه نیاز به اعلام وکالت یک وکیل در آمریکا را ندارند. لاتاری کار ساده ای است که با قرارداد های 1 تا 4 میلیون تومانی انجام می شود، لطفا فریب این افراد را نخورید.
  6. شخص دیگری که برای مشاوره و عقد قرارداد به موسسه حامی مهاجر مراجعه نموده بود، گفت که از او خواسته اند هر چه سریعتر فرم DS-260 را پر نماید و اگر این کار را انجام ندهد، شانس ویزا را از دست خواهد داد و به قولی ویزا تمام خواهد شد. لازم به ذکر است که برای هر ماه تعدادی ویزا نامبر اعلام می شود. کیس نامبر شما چه 1000 باشد یا 10000، تفاوتی نمی کند چه زمانی فرم DS-260 را تکمیل کنید. مطابق شماره کیس نامبر نوبت سفارت خواهید گرفت و برای هر ماه سفارت، ویزا نامبر وجود دارد.

اگر قصد عقد قرارداد دارید، توصیه می کنیم که به درستی قرارداد ببندید. اگر به این شکل ازتون سوء استفاده شده، می توانید برای حل موضوع به موسسه حامی مهاجر مراجعه کنید. ما شمارو حمایت می کنیم.

نظرات شما

در صورتی که نظری دارید این بخش را تکمیل کنید. اگر سوالی دارید در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید. در بخش نظرات پاسخی دریافت نخواهید کرد.